Wpis z mikrobloga

Idąc za ciosem, jakiś czas temu Mirek piszący na tagu #programistawpsychiatryku przekonał mnie, by udać się do psychiatry. Czekałem, było ciężko, myślałem czasem, że nie dożyje wizyty. Dozylem.
Okaleczanie się (własnymi paznokciami), huśtawki nastrojów, brak kontroli nad własnymi myślami, ostatnio doszły sny, po których nie mogłem wrócic do rzeczywistości aż do przedpołudnia.
Poszedłem, długi wywiad, diagnoza - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne bardziej w stronę depresyjną (nie zrozumiałem dokładnie).
Normalnie to bym po prostu zacpal się na śmierć, jednak jakoś ostatnio jakieś instynkty ojcowskie dały się we znaki, spróbuję. Komfort życia tak #!$%@?, że szkoda pytać, z uśmiechem na ustach strzeliłbym sobie w łeb, gdybym miał czym.
Nie otworze się przed znajomymi, a wygadać się muszę, więc zrobię sobie tag #probujewyjscnaprosta i będę pisał codziennie jak mi idzie.
Przepisane leki :
Aposerta (SSRI) zaczynam od dawki 25mg na 4 dni, potem zwiększam do 50mg i jeżeli po 3 tyg nie będzie poprawy, mam zwiększać co 50mg do 200mg.
Ketrel na sen, 25mg, zobaczymy jak to będzie, gdyż co dzień rano o 6:10 wsiadam w samochód, zamierzam przez dwa tygodnie nie zwiększać dawki w razie co.
Xanax - w razie ataku lęku lub nieprawidłowego działania w/w mam się ratować w taki sposób, w razie gdyby zdarzyło się kilka razy z rzędu #!$%@?ć do psychiatryka.
Dodam, że jestem również alkoholikiem, to był mój sposób na przetrwanie, zawsze te dwa piwka były, teraz odstawiam kompletnie. Będzie ciężko, boje się pierwszych 2 tygodni. Muszę znaleźć sobie też jakieś zajęcie, jaram się dronami ale ostatnio kiepsko stoję finansowo, a koszta się namnożyły (OC, przegląd i szklanki do wymiany) więc nic lepszego niż mam sobie nie kupię, to też kolejny problem.
Nie potrzebuje rad, ani atencji, muszę się po prostu wygadać, może kogoś to zmotywuje, może po prostu ktoś to przeczyta i zrozumie, że nie jest w tym sam.
Trochę #przegryw mimo #wygryw
Życie jest bardziej skomplikowane niż może się wydawać.
P.....i - Idąc za ciosem, jakiś czas temu Mirek piszący na tagu #programistawpsychiat...

źródło: comment_GUYt7QiUK5RmHV0DQvsCO8VXCPnpXqf3.jpg

Pobierz
  • 24
@Pawelczi: będzie dobrze byku, wierzę w Ciebie. Nie zastepuj proszę piwa xanaxem bo to gówno zrobi z Ciebie miazgę. Jeśli będziesz chciał to napisz na PW, nie oceniam, postaram się pomóc!

You've got this.