Wpis z mikrobloga

@Pustulka wygląda całkiem spoczko ten dell g5, a co myślisz o takiej alternatywie? (acer aspire 7 ) ma 16gb ramu w dual channel, a do della i tak bym dokupywał dodatkową kość, więc cenowo wyszło by podobnie
  • Odpowiedz
wygląda całkiem spoczko ten dell g5, a co myślisz o takiej alternatywie? ma 16gb ramu w dual channel, a do della i tak bym dokupywał dodatkową kość, więc cenowo wyszło by podobnie


@Zieloneplacki: Może być, dell ma lepszy serwis i gwarancję, według mnie jest pewniejszym wyborem, na odsprzedaży też stracisz mniej, bo trzymają lepiej cenę. Jakbyś chciał brać Acera to może Acer Nitro 5 z i5-9300H i GTX1650 byłby lepszym pomysłem,
  • Odpowiedz
@Pustulka: Szukam laptopa z w pełni obrotowym ekranem. Na ten moment wypatrzyłem HP envy 15`. Polecisz jakiś sprzęt w tym typie tak do 3500zł maksymalnie, czy brać tego envy ?
  • Odpowiedz
@ajfel: Jak się uparłeś do podrzuć link, przed zakupem też załatwiłbym sobie voucher od HP:

Przed zakupem należy zadzwonić na infolinie techniczną hp 225834373, połączyć się z działem technicznym dla laptopów i przekazać że chce się kupić nowy laptop, a od znajomego uzyskano informacje o programie "out of warranty voucher", wcześniej należy sobie skombinować numer seryjny laptopa HP, drukarki czy innego produktu HP, na którym wygasła już gwarancja, po jego podaniu
  • Odpowiedz
@ajfel:

pochodzący z nadwyżek magazynowych dla dużych sieci handlowych lub z indywidualnych zamówień. Produkt trafił ponownie do producenta, gdzie został przepakowany w pudełko zastępcze i dopuszczony ponownie do sprzedaży.


Pacz jak ładnie opisał refurba, laptopy kupuj w dużych sklepach, które nie są znane z handlu outletami, bo cała reszta właśnie takie sprzedaje i nie są to brand new/returny jak próbują wmówić tylko zwykłe refurby po naprawach.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Mireczku dziękuje Ci bardzo, bo bym wpadł na minę.. Dawno mnie nikt nie oszukał i straciłem widze na czujności.A mozesz polecic jakis dobry sklep, gdzie go kupie ?

Edit: faktycznei teraz widze, ze ponizej 4k nie kupie go nowego z dyskiem 512gb. A jestes w stanie polecic jakis inny obrotowy w cenie do 3,5k ?
  • Odpowiedz
@ajfel: Ja jestem przeciwnikiem konwertowalnych laptopów, bo to według mnie nie jest trwałe. Możesz polować na pepperze, mydealz, hottdealsuk na surface'a 6 pro lub surfacebooka 2 z i5-8XXX, 8GB ramu i 256GB SSD, jest to własnie formie takiego "tableta" z doczepianą klawiaturą, bo chyba coś takiego szuka twoja dziewczyna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka

Cześć, potrzebuję pomocy.

W chwili obecnej padł mój aktualny komputer :
https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asusow-K53SV-Core-i5-2410M-GF-GT-540M-1-i-2-GB.51170.0.html

Używam komputera sporadycznie. Czasami napisać coś w pakiecie biurowym, obejrzeć film, rzadko zagrać w grę, jeśli już, to starego klasyka (twierdza krzyżowiec czy gorky17). Poszukuję czegoś do max 2300-2500 co spełni moje oczekiwania, które jak widać nie są wielkie. Chętnie 14 cali bo laptop mobilny (nie mam nawet biurka w domu).
Zależy mi na dysku większym niż 256gb, bo
  • Odpowiedz
@Member: przy takich wymaganiach wystarczy złapać Huaweia D14 na jakiejś przecenie(stosunkowo często są obniżki czy to w dużych sieciówkach jak MM, MediaExpert czy X-komie) za 2100-2200 zł, z 512GB SSD na pcie był jakoś za 2300 coś. Najpierw tylko podskocz do dużego sklepu i go sobie pooglądaj na wystawie zastanawiając się czy będzie ci pasował laptop jak i jego matryca.
  • Odpowiedz