Wpis z mikrobloga

@Member: w ryzena(z uwagi na wyraźnie mocniejszą integrę, która przyda ci się przy gierkach) i 512GB SSD za ok 2350-2400 zł na promocji, przeglądaj peppera pewnie ktoś tam wrzuci jak będzie obniżka.
  • Odpowiedz
@n00_: to, że miałeś pecha z pierwszym laptopem ze zmienioną konfiguracją przez morele i drugą używką od nich, która została do ciebie wysłana nie oznacza, że każdy tak ma, procesory się nie psują, a ja reklamowałem 2, ale nie zwalam winy na AMD i wszystkie ich produkty, zdarza się. Delle są w zestawieniu np. G5, ich serwis jest trochę lepszy, ale ich laptopy psują się tak jak wszystkie.
  • Odpowiedz
@Pustulka z twojej wypowiedzi wnioskuje że nigdy nie posiadałeś gwarancji on-site, z dwóch powodów , jeden to że jakbyś posiadał ją nigdy tego nie określił "trochę lepszy serwis" , druga sprawa inni producenci też posiadają ten typ serwisu on-site, nawet acer, tylko jest taka różnica że trzeba dodatkowo za niego zapłacić, gdzie w dellach zazwyczaj ten rodzaj jest wliczony w cenę laptopa.

Jaki AMD?? Rozmawiamy o laptopach Acer. Dodatkowo posiadasz w ogóle
  • Odpowiedz
z twojej wypowiedzi wnioskuje że nigdy nie posiadałeś gwarancji on-site


@n00_: problem w twoim rozumowaniu jest taki, że zakładasz, że wszystkie konsumenckie delle mają gwarancję DND lub NBD, a nie zwykłego CARa. Miałem elitebooki, zbooki, precisiony, latitudy, thinkpady, korzystałem z serwisów całej trójki jak nie ma części lub naprawa jest trochę bardziej skomplikowana i stwierdzą, że zajmie to więcej czasu to ci mogą zabrać laptopa, będziesz czekał, czasami nawet z 4-6
  • Odpowiedz
@Pustulka: Chyba nie jesteś w temacie, lub lubisz opowiadać bajki.

Po pierwsze jeżeli korzystałeś on-site Acera (aczkolwiek wątpię bo brakuje ci podstawowych informacji) to trzeba SPECJALNIE rozszerzyć tą gwarancję. Dopłacić rozumiesz ?? masz 0% laptopów on site w sklepach, a della ile masz?? 70%?? 80%??

Tak owszem rzucasz kostką, jeżeli nawet nie sprawdzasz jakie warunki gwarancji towarzyszą poszczególnym modelom laptopów.

Następna zabawna rzecz, z jaką skomplikowaną rzeczą nie mogli sobie poradzić
  • Odpowiedz
Następna zabawna rzecz, z jaką skomplikowaną rzeczą nie mogli sobie poradzić że musiałeś odsyłać laptopa??


@n00_: W którym miejscu napisałem, że odsyłałem laptopa z gwarancją on-site? Znajdź w tekście.

Po pierwsze jeżeli korzystałeś on-site Acera (aczkolwiek wątpię bo brakuje ci podstawowych informacji) to trzeba SPECJALNIE rozszerzyć tą gwarancję. Dopłacić rozumiesz ??


Pisałeś o gwarancji on-site nie doprecyzowałeś, że chodzi ci konkretnie i tylko o Acera, napisałem ci jak to wygląda "u
  • Odpowiedz
Przeczytałem ten twój wpis by zrozumieć z czego wynika ta frustracja i atak na całą markę: https://www.wykop.pl/wpis/42906435
- za pierwszym razem otrzymałeś nowy laptop ze zmodyfikowaną konfiguracją fabryczną, rozumiem, że dołożyli 8GB kość sami, laptop uległ uszkodzeniu i go zwróciłeś
- za drugim razem najprawdopodobniej dostałeś zwrot stąd też niższa cena, również rozbudowany prze morele gdzie ktoś z ich serwisantów się pomylił i wsadził inną kość niż była tam fabrycznie, wsadzili ci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: Miru co byś radził do 3000 tyś, jak taniej to i lepiej. Komp głównie do prac biurowych, arkusze, podstawowa obróbka graficzna oraz wideo i najważniejsze aby Wiedzmina 3 dał radę uciagnac. Najlepiej, żeby był nowy bo bym chciał na raty wziąć ale jak używany w dobrych pieniadzach to jakoś się uzbiera. Huawei d14, d15 nadadzą się? Opcjonalnie możliwość rozbudowy.
  • Odpowiedz
Opcjonalnie możliwość rozbudowy.

obróbka graficzna oraz wideo

Wiedzmina 3 dał radę uciagnac.


@kamciu1: Któryś z laptopów z 1050 ti, matryca niestety raczej kiepska w całej czwórce.
  • Odpowiedz
  • 0
Wypowie się ktoś na temat TUF Gaming od Asusa z gtx1650, 8ram i ryzen 5 3550H? Widzę, że nie został umieszczony w rankingu, a jestem ciekaw opini
  • Odpowiedz
@Pustulka: to akurat jest i5-8250U, ale mała ilość złączy skutecznie odstraszyła mnie od tego modelu :P jeśli nadal mam się zastanawiać nad czymkolwiek od Huawei to pewnie będą to jakieś Matebooki D z MX150, a jak nie to na oku mam jeszcze ZenBooki
  • Odpowiedz