Wpis z mikrobloga

Wczoraj udało się nam pozbyć największego trolla i fanatyka Nintendo - @goomba-pl , pewno wróci za jakiś czas, ale póki co cieszmy się spokojem na tagach #nintendo i #nintendoswitch . Mimo iż reprezentujemy różne obozy, to bez tego osobnika myślę że uda nam się zachować kulturę na tagach.

Przy okazji dostałem odpowiedź od Pani z Conquestu na pytanie czy goomba-pl jest ich oficjalnym partnerem biznesowym i jeśli tak to czy są dumni z takiego zachowania, linkując do jego wypowiedzi obrażających inne osoby, między innymi na wykopie. Na chwilę obecną otrzymałem taką odpowiedź (załączam screen). Wołam @zalogowany_jestem i @Fenrirr bo chcieli.

#goombacontent #bekazpodludzi
iamtehwin - Wczoraj udało się nam pozbyć największego trolla i fanatyka Nintendo - @g...

źródło: comment_gx1sHE5LsFvT11Vl5f7MHvuxftodif4t.jpg

Pobierz
  • 27
@iamtehwin co jest złego w byciu trolem i fanatykiem na punkcie czegoś... Ja tam nie widziałem z by gomba jakoś przesadnie się czepiał. Twardo stał przy swoim zdaniu ale nikogo nie szKalowal jak ty np. jego. Ewidentnie przeginasz i ty mi się wydjesz jakiś zafiksowany na jego punkcie.
@piotrus_pirat: Jaki stalking? Jakie działanie na szkodę firmy? Co te typy ćpają xDDDD Festiwal wzajemnej adoracji, samouwielbienia i lizania się po jajkach xD

Typ siedzi na wykopie, wyzywa ludzi, obraża ich i pytam partnera biznesowego, którego poniekąd reprezentuje, czy jest dumny z takiego zachowania xD Żebym działał na szkodę firmy to wpierw musiałbym do tej firmy należeć. Jedyną osobą, która działa na szkodę firmy jest sam @goomba-pl - bo nie dość