Wpis z mikrobloga

@r4do5: Zastanawia mnie kto się zgadza na takie warunki, pracując na czterobrygadówce nie dość że robisz na trzy zmiany to jeszcze często w weekendy a jakby tego było mało to pracujesz przy wysokiej temperaturze a na dodatek za swoje poświęcenie dostajesz najniższą krajową i #!$%@? od team lidera bo brakło 10% do normy xD

A dzięki takiej słusznej pracy popadasz z nerwów i ze stresu w alkoholizm + bezsenność i umierasz
@Deska_o0: Jesteś #!$%@?ęty czy trolujesz? xD

Mam umiejętności i doświadczenie w tego typu pracach ale to nie znaczy że nawet komuś bez nich powinno się oferować tego typu warunki? xD

Gdybym nie miał wpisany 6 miesięcy prac na produkcjach to by nawet nie zadzwonili? :X
@SiemkaKtoPeeL: dopóki będą chętni do #!$%@? za najniższą nic się w tym segmencie ofert nie zmieni, na szczęście prawie każda umiejętność podnosi twoją wartość na rynku, więc zrób coś ze sobą zamiast narzekać i przebieraj w ofertach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SiemkaKtoPeeL: Wg mnie w Polsce nie potrafimy wykorzystać potencjału ludzi, wielu bystrych lub posiadających rzadkie cechy ludzi pracuje poniżej swoich możliwości, bo nie potrafią tego przekuć na umiejętności zawodowe. Organizuje się masę kursów, szkoleń i niewiele to daje. Na koniec cieszymy się, że teraz jest wspaniale, bo wszyscy którzy chcą pracować mają pracę (mając w pamięci dwa poprzednie okresy ogromnego bezrobocia w Polsce i jak to były ciężkie czasy) ale w
@SiemkaKtoPeeL: życie, 10 lat temu też zapieprzałem w 4 brygadówce za najniższą krajową przy palnikach. Przez te 10 lat wielu rzeczy się nauczyłem, wiele zmieniłem i teraz nie narzekam. Praca projektowa w dziale inwestycyjnym. Głowa do góry mireczku! Rozwijaj się, czerp z doświadczenia innych i nie bój się zmian, a wszystko będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luccek: Ludzie którzy tak #!$%@?ą powinni być szanowani i dostawać jakieś dodatki nawet od państwa a oni wolą na bombelki dawać xD

Dziwię się że zamiast tak #!$%@?ć dniami i nocami i weekendami w ciężkich warunkach nie wolą już jakieś #!$%@? ulotki roznosić albo na targu sprzedawać cokolwiek :P

jakbym bym zmuszony do takiej pracy to bym się zesrał ale wymyśliłbym skąd te 1.8k netto wyciągnąć :P