Wpis z mikrobloga

Najłatwiej chyba Apple, przeważnie są w starbucksie za szybą, szukaj symbolu jabłka w miejscu publicznym, zajmie ci to 0,1-2sekundy
  • Odpowiedz
  • 3
@Czachaaa sekta to tylko zgromadzenie pewnej grupy społecznej ze wspólnymi poglądami. Trudno się #!$%@?ć do jakieś sekty bo każda ma inne prawa i dogmaty. Wg katolów to pewnie każdy kto wieży w coś innego nic jedyny buk stfurca najmocniejszy itp.
Nie wiem czy się zalicza do sekt bo ciężko o definicje "sekty" jako konkretnej grupy. Church of Satan mkzesz nawet sobie jakoś dyplom kupić że jesteś satanista z tego kościoła. Ale nie
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Temat sekt byl lekko przesadzony w latach 90-tych zapewne na skutek paniki jaka wywolaly te organizacje w USA. Tam tez zreszta nie bylo tego duzo ale temat byl medialny jak obecnie zamachy. Szkoda ze depresja ktora zabija w Polsce wiecej ludzi niz terrorysci w Europie, USA i Australi razem wzieci nie jest tak medialna
  • Odpowiedz
  • 0
@Czachaaa Jehowi pukali mi w drzwi wiele razy + raz w piątek o 20 do domu jednorodzinnego, nie bojąc się, że mam psa w domu (dostawcy pizzy się boją). Poza tym w Rydze zaczepili na ulicy harykrysznowcy.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: prawdziwe sekty są ukryte przed społeczeństwem, często są za 4 maluczkimi wsiami zabitymi dechami, jest wódz który jako jedyny oświecony może zapładniać kobiety, reszta mężczyzn żyje w celibacie i dostarcza pieniądze, wódz przyjmuje na siebie wszystkie grzechy aby chronić sektę xD
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedyś na osiedlu mnie zaczepili i pytali się czy znam angielski. Pomyślałam, że pewnie chcą zapytać o drogę, ale okazało się, że wcale nie i zaczęli mi gadać o tych swoich glupotach
  • Odpowiedz