Wpis z mikrobloga

Jaka nawigacja najlepsza do samochodu do codziennego użytku? Wbudowana z funkcjami "live", Android Auto / CarPlay, telefon na uchwycie? Inna?

#motoryzacja #nawigacja #androidauto #carplay

Jaka nawigacja do codziennego, ogólnego użytku?

  • Wbudowana połączona (z korkami, cenami paliw itd.) 6.7% (4)
  • Android Auto / Apple CarPlay 63.3% (38)
  • Telefon na uchwycie 28.3% (17)
  • Zupełnie osobne urządzenie (Garmin, TomTom itd.) 1.7% (1)

Oddanych głosów: 60

  • 9
@fortySeven:
A to nie miałem styczności, ostatni mój francuz to był 307SW i w tych rocznikach to i tak fajnie ze chociaż datę, temperaturę i spalanie miałem w "komputerze".
Za to w superbie III z 2017 interfejs map jest niemal identycznie zaprojektowany jak w tomtomie czy innej automapie z początku lat dwutysięcznych. Podaj miasto... podaj ulicę... podaj numer domu... noż #!$%@? ja chcę tylko podjechać do wulkanizacji Topgumex Janusz i synowie,
@smk666: pug korzysta bodajże z tomtoma, i tak:
1. Dynamiczne omijanie korków bije na głowę gmaps
2. Wyszukiwanie po adresie tekstowo jest względnie ok
3. Wyszukiwanie po nazwach typu termy maltańskie działa rozsądnie tylko dla dużych znanych obiektów
4. Wyszukiwanie głosowe to dowcip równie wesoły co 1.9.1939.

Jednak ze względu na omijanie korków i integrację z nawigacją na cyfrowych zegarach jak jadę w miejsce, którego nie znam, to tylko nawigacja wbudowana.
Wyszukiwanie głosowe to dowcip równie wesoły co 1.9.1939.


@fortySeven: w zasadzie wyszukiwanie głosowe działa dobrze tylko jak znasz pełny adres albo jak nawigujesz do adresu z ulubionych - korzystam w Citroenie, w Peżo pewnie jest tak samo.