Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! () Wczoraj mój tag zdobył tysięcznego obserwującego. Zakładając ten tag nie spodziewałam się, że kiedyś będę pisać te słowa, że znajdę tu tyle osób zainteresowanych psią historią. Ciężko mi wyrazić, jak się cieszę () Wszystkim obserwującym życzę miłego dnia oraz przesyłam głaski dla waszych psiaków i innych #smiesznypiesek ()
Dorzucam zdjęcie Friedricha Roberta wraz z jego bokserem z 1894 roku ;)
#klubmerdajacychogonow <- zapraszam do subskrybowania lub zapisania się do mirkolisty po więcej psiej historii ()

spookyscaryskeleton - Dzień dobry! (。◕‿‿◕。) Wczoraj mój tag zdobył tysięcznego obserw...

źródło: comment_8UYFa506fJdZduzaB6TDRB6DDkC3eKgy.jpg

Pobierz
  • 21
A jakiego psiaka polecilabys dla dziecka? Tzn. rasę? Szukam towarzysza dla mojego młodego ale już się gubię w tych wszystkich rasach :( wazne żeby lubił dzieci i w sumie to chyba tylko tyle :)
@Salior: No to niedobrze że tylko tyle, bo psy mają skrajnie różne potrzeby. Większość ras da się wychować tak, by lubiła dzieci, pod warunkiem, że wychowa się dzieci tak, by szanowały potrzeby psów. Jednocześnie istnieje dziesiątki innych cech, które trzeba wziąć pod uwagę wybierając psa. Taki husky bez codziennej dużej dawki aktywności fizycznej nie będzie szczęśliwy i będzie sfrustrowany, podczas gdy istnieją rasy, które nie potrzebują dużej dawki ruchu. Musicie to