Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
via Wykop Mobilny (Android)
  • 111
@Sylos: @wypok_smieszne_obrazki: kurra, serio? Op mial lezec przy tych autach i czegac az napastnik spierdzieli/przeladuje? Zaryzykowal atakiem na napastnika w najbardziej odpowiednim momencie. Mogl on miec noz czy tam nawet kombajn w kieszeni, ale tym ruchem op goscia zaskoczyl i zyskal przewage.

Pomyslcie sobie teraz jakim posmiewiskiem bedzie ten gosc wsrod chlopakow z dzielni. Niedosc ze wywalil 11 naboji, zadrapal tylko swoja ofiare, a na koniec jeszcze wpi3rdol od niej
  • 0
@Sylos: nie mowie ze nie wierze, przeczytalem twoj wpis zajebisty, ktos wrzucil mema ze bait wiesz ja jestem sceptyczny, nie ma co sie dziwic bo 96% historii tutaj to baity. A nie weryfikuje bo nie ma to dla mnie znaczenia, nie chce mi sie czytac wszystkiego. Tak czy inaczej akcja zajebista.