Wpis z mikrobloga

#alertrcb #rcb #pogoda #pieniadze #burza #pieniadzewbloto

Nie wiem ilu urzędasów ma dzięki temu prace i ile ten system kosztuje podatnika pieniędzy, ale moim zdaniem to gówno powinno zostać zlikwidowane.
Ciągle dostaję te sms i nic się dzieje. A ostatnio dostałem chyba 6 sztuk już 2 godziny po burzy w #katowice ¯\_(ツ)_/¯
R.....l - #alertrcb #rcb #pogoda #pieniadze #burza #pieniadzewbloto 

Nie wiem ilu ...

źródło: comment_dhTXfwkpI75IMnqgI0C3U4K5n6NQQyJ9.jpg

Pobierz
  • 24
@ed_norton: to nie chodzi o to, że prognoza się nie sprawdziła tylko o to, że ich alerty nagminnie przychodzą już po zdarzeniu. Na cholerę mi ostrzeżenie po fakcie? Tylko wkurza, bo wiem że skoro nie potrafią wysłać poprawnie alertu przed burzą to tak samo nie będą potrafili go wysłać w przypadku nalotu ruskich, ataku terrorystów, upadku meteorytu, skażenia chemicznego itd.
@ed_norton: w sobotę chmury burzowe jak ogromny #!$%@? zbierały się nad Katowicami od godzin 12-13, ulało około 16, alerty RCB przyszły około 17-18
To ja nie wiem skąd oni biorą informacje, chyba z dupy, bo każdy idiota mógł wcześniej przewidzieć, że będzie burza.

Pieniądze podatników #!$%@? są w błoto i tyle w temacie.

Ps. na następny dzień #!$%@? sms że uwaga burze, wiatry - pewnie nie chcieli zaliczyć kolejnej wtopy, a
@Rider_Paw_Patrol: Przyzwyczaj się - będzie tego więcej. Powtórzę, bo już to pisałem wcześniej.

Bezsensowne zarzuty postawione przez prokuraturę synoptykom IMGW za tragedię w Suszku, spowodują wzrost częstotliwości alertów i poszerzenie obszaru występowania. Było to tłumaczone tak jak pisał @ed_norton, że strasznie trudno wytypować punktowe występowanie groźnego zjawiska - coś co w jednym miejscu jest armagedonem w innym może być tylko lekkim wiaterkiem. Mimo to jakiś dzban postanowił/-a postawić zarzuty i
Bezsensowne zarzuty postawione przez prokuraturę synoptykom IMGW za tragedię w Suszku


@Scottie-33: jakimś cudem wiedziałem, że się musi jakaś w tym stylu afera kryć za tym "alarmowaniem".

To, że przepowiedzą burzę nie w tej godzinie co trzeba, to jedno. Jak kogoś zleje albo "wyklepie" samochód gradem to pól biedy, ale coś mi się wydaje, że jeszcze pół roku takich alertów, ludzie sobie zablokują numer na swoich smartfonach, albo nikt tego nie
@Rider_Paw_Patrol: Też tego nie rozumiem. Mi raz przyszło ostrzeżenie, że będzie burza, grad, nie wychodzić z domu... sprawdziłem sobie prognozę i nie było o tym mowy. I faktycznie, kompletnie nic się nie wydarzyło. Skąd oni czasem biorą to info, to ja nie wiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rider_Paw_Patrol: robicie problem z niczego jak typowi Polacy


@szynszyla2018: tak, jasne, bo lepiej, żeby przychodziło milion niesprawdzonych powiadomień z dupy i to na pewno nie będzie skutkować tym, że je ludzie będą ignorować/blokować. Na pewno.
Ich nadgroliwość z powiadomieniami, to że przychodzą po czasie itd. jest problemem, BO MY ZA TO #!$%@? PŁACIMY.
Typowe, to jest twoje dzbanowate zachowanie.