Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie #!$%@? społeczne przyzwolenie na nabijanie się z chudych, przy braku przyzwolenia na nabijanie się z grubych. Chudzielec here. Ciągle słyszę że jestem chudziutki, że na pewno tak mało jem, żebym coś zjadł bo mi będzie słabo, itd. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale rzadko, na przykład w pracy ktoś powie do grubej osoby, że jest strasznie gruba i może lepiej niech sobie odpuści ten obiad. Kolejny przykład z mojego życia. Pracuję w karetce. Pewnego razu przyjeżdżamy do starszej pani. Jej córka już od progu mówi, że ojojoj taka chudzinka to mojej mamusi na pewno nie da rady znieść do karetki. No #!$%@?. Mamusię znieslismy bez problemu i w sumie nigdy żadnego problemu z tym nie miałem. No wyobrażacie do ratownika, który przyjechał, krzyknąć "dzień dobry, straszny z pana grubas". Wielu ma kompleksy odnośnie bycia grubym i każdego to uraża. Za to regularnie widzę pikachu_fejs.jpg, kiedy odbiję piłeczkę po jakimś przytyku. O, na przykład miałem w szpitalu pacjenta, chudego, wyniszczonego przez raka. Lekarka, lekko przy kości, powiedziała, że chudy robi chudemu ekg. Odpowiedziałem, że przyniosę jej ekg, żeby sama zrobiła, kiedy przywiozą kogoś grubego. No obraza majestatu nastąpiła. Wytlumaczcie mi, skąd takie głupie myślenie
#kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 66
  • Odpowiedz
  • 36
@ripleyx Jezu taaaaak. "hurr durr facet nie pies, na kości nie leci". Albo z drugiej strony, że kobiety to wolą umięśnionych, że jak to taki chudzielec, żadna baba go nie będzie chciała i nie da sobie rady w życiu xD
  • Odpowiedz
@ripleyx: takie #!$%@? czasy. Za gruba za chuda za niska za wysoka a to wszystko ocena ludzi z pod tagu prze.... Ja mam w dupie co kto o mnie mówi. Robię swoje i jestem szczęśliwy
  • Odpowiedz
@Ofkorsxd: Ja nie jestem w stanie mieć tego w dupie, tym bardziej kiedy słyszę, że anoreksja, że facetom się to nie podoba, że jakim cudem mam cycki będąc taka wychudzona (?) a sama nic nie powiem, bo grubszych nie można komentować
  • Odpowiedz
@Ofkorsxd: A próbowałeś kiedyś sugerować osobie grubej, czasem nawet takiej, której dobrze nie znasz choroby i mówić, że z takim wyglądem się nikomu nie podoba? No właśnie, to brzmi oburzająco ale tylko w tej wersji kiedy mówi się to do grubej
  • Odpowiedz
@ripleyx: Nie raz słyszałem że lepiej bym wyglądał - 10kg ale co to zmieni skoro mi tak dobrze. Głowa głowa i jeszcze raz głowa. Tutaj trzeba mieć poukładane i sobie to wszystko filtrować. Ja nie zaczepiam ludzi i nie mówię im kurde te buty są nie modne, albo weź te spodnie podciagnij
Uważam że każdy jest wolnym człowiekiem i może sobie żyć jak chce. I to się tyczy wszystkiego czyt. Ubioru
  • Odpowiedz
@acenokumarol chodzi o to, że obie wagi są niezdrowe i wyglądają źle, ale ludzie uważają, że schudnąć jest ciężko i to wymaga pracy (prawda), a przytyć można od tak, niestety tak nie jest bo przemiana materii, typ sylwetki coś tam coś tam
  • Odpowiedz