Wpis z mikrobloga

witam, mam pytanie zamówiłem telefon na #gearbest wysyłka #priorityline DPD, w numer śledzenia mam ciąg samych liczb , mija juz 7 dni , a w śledzeniu na #alipaczka i #17track pokazuje ze paczka jest zarejestrowana ale nie nadana , telefon został wysłany 25 lipca, tak gearbest pisze , ale jak sie zapytałem dlaczego nie ma u mnie śledzenia to odpisali że paczka jest w tranzycie i może nie być aktualnego statusu , dopiero jak będzie w europie to się zmieni, niby na live chat napisali ze ostatnia aktualizacja jest Hongkong, Departed Hongkong Sorting Centre. , tylko czemu im sie wyswietla a mi nie? jak u was było jak zamawialiscie z dpd? odrazu pojawiał się status? bo jak zamawiałem wczesniej z dhl to był normalnie status od początku , #banggood
  • 15
  • Odpowiedz
@robertoos188: Mam taką sama sytuację. W tamtym tygodniu zamówiłem tel, wysłali 26.07. W nr śledzenia są same cyfry i to normalne bo to DPD.

Status mam taki sam jak Ty, od tygodnia się nic nie zmieniło. Na chacie ta sama gadka co u Ciebie, że niby paczka jest w drodze, że wszytko ok i trzeba czekać.

sprawdź tu: https://www.1tracking.net/en i napisz co masz aktualnie.
  • Odpowiedz
nie mam

2019-07-28

Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.


@robertoos188: Powinieneś mieć w następnym tygodniu paczke u siebie, ja mam ten status od 14.07 bo prawdopodobnie zgubili kontener, ale te późniejsze miały ten status kilka dni.
  • Odpowiedz
Ludzie nie panikujcie po paru dniach bo jak tak im będziecie truć dupę na czatach i zgłaszać spory do PayPala to w ogóle przestaną wysyłać do pl albo nie będzie już priority line. Czekać cierpliwie i cieszyć się brakiem VAT. Paczki średnio idą 15-20 dni roboczych , ale czasami i dłużej. No i płacić tylko Pay Palem co przy problemach spowoduje bezproblemowe odzyskanie kasy.
  • Odpowiedz
@Cyclinger: Tu kolega ma rację. Czytam te komentarze i wszyscy jakieś "biegunki" dostają. Nie to że wysyłka jest gratis, towar przyjdzie bez VAT to jeszcze problemy. Jak ktoś chce szybko telefon kupić zamawia na Allegro albo idzie do sklepu. A tu cebularze się kupują niekiedy parę stów taniej i jeszcze mają pretensje. Trzeba czekać i tyle. Są obsuwy przy odprawach celnych tutaj w Europie i to trwa ale przez to towar
  • Odpowiedz
Nie to że wysyłka jest gratis


@patrykpatryk82: Bezpłatna a to znaczna różnica bo cena jest wliczona w telefon.

Są obsuwy przy odprawach celnych tutaj w Europie i to trwa ale przez to towar który jedzie do Polski nie będzie miał VAT...to tak ciężko zrozumieć.


@patrykpatryk82: To wytłumacz dlaczego niektórym paczka stoi w miejscu od miesiąca a tym co zamawiali 2 tygodnie później już doszły ? A gearbest nie potrafi udzielić
  • Odpowiedz