Wpis z mikrobloga

Chciałbym ostrzec ludków przed witryną, która jak dla mnie jest jednym wielkim red-flagiem, ale dla osób jak np. moja mama, która jest nieogarnięta internetowo wyglądała legitnie:
https://www.najlepszeperfumy.xyz/
Strona jest reklamowana przez AdSense Google, przez co szukając innych perfumerii wyświetla się jako wynik nad innymi, co zmyliło moją mamę.
Oczywiste red flagi to: strona z regulaminem na USA, domena na Panamie, sprzedaż tylko i wyłącznie za pobraniem (co mama uznała za wygodne xddd).
Jako, że nie widzę nigdzie na Google opinii o tym sklepie (pewnie zgłaszają google i leci seo w dół) to pisze tutaj, bo wykop wiadomo że ma dobre SEO.
Standardowo mama odebrała paczkę, zapłaciła 200zł, okazało się, że podróby (w ogóle cud, że cokolwiek przesłali xDDDD).
Słowa kluczowe dla gugla, smacznego: najlepszeperfumy.xyz to oszuści, opinie o oszustach, perfumy sklep online


Generalnie to wiadomko, pójdzie zawiadomienie na policje, ale wiadomo też że mało co zrobią, zgłosiłem też AdSense, że wyświetlają reklamy, w których sklep sprzedaje podrobiony towar

#internety #zalesie #rodzice #perfumy #przestrzegam #oszustwo #oszukujo
Reepo - Chciałbym ostrzec ludków przed witryną, która jak dla mnie jest jednym wielki...

źródło: comment_Hm7bO7iDnP5J8SZgYPlFC27DqKCVvHDd.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jancelek: najs xD Ciekawe czy koleś korzystający z maila używa VPN Ogólnie mocno bezpiecznie starają się rozpraszać swoje miejsce pobytu, paczka od kuriera miał adres na Chorwację xdd
Przed chwilą wyświetliła mi się ich reklama, weszłam zachęcona wyprzedażą. Ale ceny ok 107zł za 100 ml zapachy Chanel, Gucci, YSL itd to byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe.
Późnej sprawdziłam ich dane i wszytko stało się jasne :(