Wpis z mikrobloga

Dobra mirki jest #sprawa
Dzis mam 11 rocznice związku i zapomniałem coś kupić xD
Jedyny otwarty sklep to jakies małe spożywczaki i intermarche i pewnie jakies gastro.. jakieś pomysły co kupić/zrobić?? Alko odpada, wieczorny wypad też bo dziecko. Nie musi byc nic super konkretnego bo skromnie obchodzimy ten dzien, ale obchodzimy.
#ratunku #prosba #pomocy #rocznica #niedziela #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 68
  • Odpowiedz
@klamkaodokna 04.08.2008 taka byla "teoretycznie" data początku naszego związku (jeszcze bez zaręczyn) a przynajmniej według różowej bo sam nie pamiętam aby którekolwiek z nas ten związek zaczęło.. wszystko wyszło samo z siebie. Niby troche dziwne ale jakoś tak się przyjęło. Także ustalenie słowne
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie jakies bazarki czy targowisko i tam kupisz kwiaty. Do tego winko, wybierz film na wieczor, jak masz żarcie na dowóz to zamów to co lubi, jesli nie to zrób cos sam na szybko. A jeśli powyzsze opcje odpadaja to duuzo słodyczy albo oszabruj komus ogródek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie pandora online. To jest studnia bez dna. Kupujesz bransoletkę (niech wybierze wzór ) i potem na rocznicę kupujesz takie koraliki na to, tzw charmsy.
Charms z sercem, charms z napisem love forever, charms perfect mother i tym podobne.
Bransoletki sa różnych rozmiarów, roznych kształtów więc narazie bon do Pandory. A w poniedziałek jedziecie przymierzać. Spokój z prezentami na kilka lat. :)
  • Odpowiedz
@andziamitsu dałem jej to na gwiazdke tylko juz nie pamietam ktorego roku, bransoletka + 4 zawieszki.. nie nosiła, potem chciała pare nowych zawieszek ale i tak dalej nie nosiła, ostatecznie rok temu sprzedała ją u jubilera razem z kilkoma innymi nie uzywanymi bransoletkami, lancuszkami, kolczykami, piersionkami itp i wymieniła na ładny złoty łancuszek z zawieszka który nosi od okazji (jeszcze).
Za godzine koncze zmiane i jade do miasta na poszukiwanie kwiatów
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie wg mnie najlepszy byłby obiad, tak żeby w ten dzień nie musiała nic gotować. Zabierasz ja i dziecko na obiad i juz. Po pierwsze wspólnie spędzony czas, po drugie nie musi gotować no i każdy lubi jedzonko. Kwiaty miłym dodatkiem
  • Odpowiedz