Wpis z mikrobloga

A dobra. Jako, że jest cała masa ludzi którzy - są lub myślą, że są - przegrywami, introwertykami, spierdoxami, nieśmiali itd itp (no, lub po prostu jeśli szukają ekipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i chcieliby pojechać na #woodstock ale nie mogą się przemóc to może zrobimy listę chętnych na następny rok?

Jeśli ktoś się boi bo myśli, że jego kaliber przegrywu jest za mocny to od siebie dodam, że mając 29lvl mam w sumie jedną znajomą (poznaną kilka lat temu przez neta a jak XD) z którą jednak przez ostatni rok widziałem się raz. Po za tym nie mam znajomych. Piszę całkiem serio - ostatni raz piwo w towarzystwie piłem we wrześniu na urodzinach brata. Naprawdę jestem osobą mocno wycofaną społecznie. ¯\_(ツ)_/¯

Także ten, wołam tych którzy wyrazili już zainteresowanie - na serio lub nie ale wołam.
@volodia: @susuke15: @maze:

Wołam też ludzi którzy zadeklarowali pomoc w "wejściu" w ten festiwal.
@Strrzyga: @arkagham: @taki_tam_ktos:

No i jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany to dajcie znać w komentarzu - zrobię listę i zawołam za rok na ok miesiąc przed rozpoczęciem festiwalu co by jakoś się zorganizować bo wiadomo, że taka deklaracja dziś to też efekt chwili i pewnie nie jednemu się odwidzi jak opadną emocje związane z tegoroczną edycją festiwalu.

#polandrock #woodstockowewykopiwo #wychodzimyzprzegrywu
josedra52 - A dobra. Jako, że jest cała masa ludzi którzy - są lub myślą, że są - prz...

źródło: comment_OYO5Oqht5iCG8vo5hn92VtNvrAB2aRw1.jpg

Pobierz
  • 69
@josedra52: Człowieku. Jak jeszcze chodziłem do szkoły to chciałem jechać na woodstock, potem po szkole mieliśmy plany z siostrą jechać, ale teraz to ja się cieszę, że mnie tam nie było.