Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pheroni: jak prawdziwy robak wstałem o 4:20 nic nie zjadłem przed wyjściem a śniadanie w pracy zjem pewnie ok 10 czy 11 przyzwyczaiłem się. A twoje śniadanie wygląda super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@OwsiankaPoranna znam takich ludzi ;-) jeszcze kilka lat temu sama tak jadlam xD ale trochę mi się tryb życia pozmieniał, zaczęłam jeść to śniadanie rano, choć też na początku nie moglam w siebie go wdusic, i teraz nie potrafię go nie zjeść xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@GaiusBaltar kurcze, jeszcze jakiś czas temu też mocno zastanawiałabym się nad IF, ale od kilku lat jem regularnie, małe porcje, 5 posiłków dziennie, że nie potrafiłabym zmieścić w siebie wszystkiego w tak krótkim czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pheroni: Nie. Pilnuję diety IF, i śniadanie jem między 16 a 19. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@GaiusBaltar: Długo stosujesz? W tej chwili uświadomiłeś mi, że w ogóle coś takiego istnieje, a ja akurat zauważyłem u siebie spadek wagi jedząc jeden posiłek do syta i nie czuję zbytnio głodu pomiędzy. Niestety stosuje taką metodę tylko jak żony nie ma w domu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@stepniaczio ja w zasadzie to nie jem słodyczy, dlatego czasem lubię sobie śniadanie na słodko zrobić, bo jednak organizm się domaga ¯_(ツ)_/¯. I kakao często do omleta też dodaje i robię na słodko, z owocami. Bardzo fajne połączenie. Polecam spróbować ( )
  • Odpowiedz