Gorące dyskusje ostatnie 12h

#perelkizespotted
    Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał na spotted tąpnięcie. W komentarzu najlepsze komentarze :D

Jak szukałem wczoraj tego to przypomniałem sobie, że było u nas sporo takich triggerów, np z bombelkami, gdzie madki jeszcze bardziej odpalały sie w komentarzach, ale nie tylko, bo był hejt na wytatuowanych itp. Jak Wam sie ta odskocznia od wiadomości spodoba, to bede takie triggery też postował razem z komentarzami. W sumie to nawet wspólnie z wami można opracować jakiś trigger i wrzucić na strone xD

#madki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (149)

Kto i kiedy wymyślił 8 godzinny czas pracy? To jest pojebane 1/3 doby, kiedy człowiek ma żyć?
    6 godzin powinno być maksymalnie :/

#pracbaza

odpowiedzi (110)

Dobra Wykopowicze, wiem (albo wierze w to), że cześć z Was to naprawdę kreatywni i inteligentni ludzie :) do tych kieruje swoj wpis. Już wkrótce otwieramy bistro w Gdyni i jak na małżeństwo z dużym stażem przystało, nie potrafimy dojść do konsensusu jeśli chodzi o nazwę. Mamy już jakiś zalążek, ale mamy kilka „ale” :)
    Po krotce: serwować będziemy domowe jedzonko, wystrój biało-drewniany (bo tak sobie wymyśliłam i już), lokalizacja jak wspomniałam w Gdyni. Nazwa ma być raczej krótka i zawierać słowo „bistro”.
    I tu prosimy Was o pomoc.
    A żeby nie było za darmo, to małe #rozdajo dla tego, którego nazwa spodoba nam się najbardziej (nawet jeśli nie zostanie użyta) - wysyłam 200 zł na konto :) + jeśli Ci po drodze do Gdyni karmie za darmo zupa i daniem głównym raz dziennie przez dwa tygodnie :)
    Nie wiem jaki odzew będzie miał wpis, ale zakładając niewielki, najfajniejsza nazwę wybierzemy we wtorek (20.08) rano :)
    #popielniczkagotuje
    #gastronomia
    #gdynia
    I trochę #gotujzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (320)