Wpis z mikrobloga

  • 113
Wykańczam właśnie coś, co już od dawna chciałem mieć u siebie w sklepie.
Są tu jacyś fani #wikingowie #vikings ?

Przedstawiam "tego który pokazuje drogę". #vegvisir

Pominę po cichu fakt, że źle wymawialem słowo Vegvisir i dopiero pisząc ten wpis sprawdziłem wymowę (Vegg-vee-seer) ale to nie zmienia faktu jak cholernie lubię ten motyw, zaś to, że do dzisiaj do końca nie wiadomo co tak naprawdę oznaczał i roztacza tę cudowną tajemnicza otoczkę... No cóż, tylko przypieczętowało moją decyzję żeby go zrobić. Teraz cała partia schnie a pierwszy wyląduje... U mnie przy kluczykach od auta bo robię takie rzeczy a u mnie straszna bida ;D

Jak Wam się podoba taki motyw jako #brelok czy #wisiorek?

Właśnie leci do mnie cała partia moich nowych wymysłów która realizuje moja koleżanka z rodzinnego miasta i nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać, bo przesłałem jej pełno dziwnych projektów ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czekajcie na nowości, bo znowu będzie tego trochę ;) #rozkminkrzaka #rekodzielo
bkwas - Wykańczam właśnie coś, co już od dawna chciałem mieć u siebie w sklepie. 
Są ...

źródło: comment_wY8me8TAJwYapZfSzo69FuwCyHfdNavs.jpg

Pobierz
  • 29
@Antybristler runy w ogóle mnie pociągają wizualnie, ale tylko wizualnie bo nie przypisuje do tego jakiegokolwiek światopoglądu.

Mają coś w sobie, może to kwestia tego jak odmiennie wyglądają w porównaniu z współczesnym pismem.

Ale możliwe że uda mi się stworzyć własne runy, kiedyś w gimbazie jak chciałem być "tajemniczy" zapisałem całą stronę tekstu gdzie w każdej linijce były trzy linijki tekstu na sobie, co powodowało że tekst był nie do przeczytania, a
zaś to, że do dzisiaj do końca nie wiadomo co tak naprawdę oznaczał


@bkwas:
"The Vegvisir (Icelandic Vegvísir, “That Which Shows the Way;” pronounced “VEGG-vee-seer”) is a symbol described only in one modern Icelandic collection of spells, the so-called Huld manuscript. That book has nothing more than this one sentence to say about it: “If this sign is carried, one will never lose one’s way in storms or bad weather, even
@poprostuzyj mam sklep pod adresem www.bido.com.pl, ale na stronę będę wrzucać dopiero po targach które mam w środku sierpnia.

Jeśli chciałabyś coś szybciej napisz do mnie na bido.rekodzielo@gmail.com - tam zbieram wszystkie indywidualne zamówienia bo na wykopie dość często gubią mi się wiadomości przy ogromie powiadomień ;)
@randomnick to bardziej złożona sprawa.

Moja koleżanka wypala całość ploterem laserowym, ja zapuszczam szczeliny pigmentem luminescencyjnym, później robię wstępną wylewkę żywicą epoksydową, szlifuję całość i zabezpieczam olejem albo lakierem, na koniec wylewam ostatni raz żywicę epoksydowa żeby zrobić soczewkę.

Świecące farby są ale są okropnie drogie Ja polecam po prostu kupić sobie pigment luminescencyjny albo wpisać na Allegro świecący proszek czy coś takiego jest tego pełno