Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Wstyd mi za MirkiMarudy #katowice którzy narzekają na próbne defilady. Takiej okazji długo nie będziemy mieli, by zobaczyć militaria WP na Śląsku.

I jak słyszałem opinie, że Ślązacy to BUCE to teraz Mirki z takiej #warszawa #gdansk #wroclaw #poznan lub #torun tylko umocnią się w tym przekonaniu bo marudzicie.
Zamknięcie okna w tych piwnicach i japa.
#oswiadczenie
  • 41
Takiej okazji długo nie będziemy mieli, by zobaczyć militaria WP na Śląsku.

@Crea: defilady to gówno dla kucy i wąsatych januszy. ja się cieszę że w tym roku w Warszawie tego gówna nie ma. Pamiętam w zeszłym jak sobie melanżowałem nad Wisłą i zaczęły jeździć te czołgi i inne rosomaki po Wisłostradzie późno w nocy, hałas robić, policję ściągać, do dupy z tym.
@Crea: nikt tego gówna nie chciał u siebie, wszystkie miasta odmówiły ale Krupa się już widzi w Warszawie więc wziął z pocałowaniem ręki. Paraliż miasta (i to nie raz tylko dwa razy), masa zaangażowanych ludzi na tydzień przed imprezą (po 12-14h/dobe), kupa pieniędzy wyrzucona, po to, żeby pajace w mundurach i garniturach sobie mogły porównywać długość penisa, a ludzie się jeszcze cieszą ()
Wstyd mi za MirkiMarudy #katowice którzy narzekają na próbne defilady. Takiej okazji długo nie będziemy mieli, by zobaczyć militaria WP na Śląsku.


@Crea: Wojsko Polskie na Śląsku z okazji Powstań Śląskich to wstyd - ta organizacja splamiła się wysyłaniem zielonych ludzików (albo jak kto woli terrorystów bo nawet mundurów nie mieli). Grupa Wawelberga (bo tak się nazywali podczas III Powstania Śląskiego) zaatakowała przed rozpoczęciem powstania - a ponoć Polska taka czysta,
megawatt - > Wstyd mi za MirkiMarudy #katowice którzy narzekają na próbne defilady. T...

źródło: comment_SxvNaLmUV3dL7OEdVHTjWoBZtA2yijXF.jpg

Pobierz
@megawatt: jezu co za polaczkoza. Na pewno Niemcy stosowali rycerskie chwyty i w ogóle w wojnie chodzi o to kto jest bardziej moralnyxD . Nie wystarczy się cieszyć, choć raz ze zwycięstwa zamiast ciągle jakieś kretyńskie rozgrzebywania? Honorowych porażek mieliśmy mnóstwo. Moralni zwycięscy kuźwa.
Lepsza Polska zwycięska niż czysta. Tym bardziej że czyste kraje są i tak tylko w bajkach które opowiada się dzieciom na historii.
@PurpleHaze: zrobiliby zamiast tego jakiś piknik dla dzieciaków żeby mogli przyjść i się podjarać, a nie jakaś prezentacja ekhem "siły" jak w Korei Północnej. Przynajmniej by był z tego jakiś pożytek, a nie tylko głaskanie ego wodza, bo u nas w Polszy wszystko musi się kręcić wokół darmozjadów z Wiejskiej.
Na pewno Niemcy stosowali rycerskie chwyty i w ogóle w wojnie chodzi o to kto jest bardziej moralnyxD


@kazzak: ale jakiej wojnie, przecież to był podobno zryw ludności cywilnej - tak samo jak na Krymie

Nie wystarczy się cieszyć, choć raz ze zwycięstwa zamiast ciągle jakieś kretyńskie rozgrzebywania?


@kazzak: jakie zwycięstwo, niezależnie od wyniku plebiscytów i powstań to była dla Śląska i ludzi tutaj żyjących tragedią - a nie żadne
@sylwke3100:
To ja wytłumaczę, bo widzę, że wojujący pacyfizm zalewa mósk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Defilada ma tylko i wyłącznie znaczenie psychologiczne.
1. Jesteś cywil. Widzisz mundury i myślisz sobie "bezpieczno mi". Masz szacunek do ludzia co nadstawia dupy za twoje fapowanie w piwnicy. Zwłaszcza jak wojsko zawodowe i po miastach wojewódzkich nie chodzą kamasze na przepustkach to ważność defilad +10
2. Jesteś żołnierz. Widzisz ludzia co