Wpis z mikrobloga

Mirki pijecie ze mną kompot ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po pół roku przerwy wracamy na boisko ()

Już w środę pierwsze mecze PP i LO. Chwila przerwy a stresik od razu większy.. Brakowało mi tych zajętych weekendów, wyzwisk i innych ekscesów na boiskach między innymi 8 ligi mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna #sedziapilkarski #chwalesie
DeepDepresions - Mirki pijecie ze mną kompot (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Po pół roku przerwy wracam...

źródło: comment_4RD0pb7Z8IV0hMCCsQd0ofj7W02Bd6Wr.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
@Big_Black_Clock trampkarze i juniorzy samemu to jest masakra, gdyby nie ta przerwa to pewnie awans u mnie by był, jak narazie to mam asystenta LO, PP, A klasa i główny na B. Szkoda mi trochę tej przerwy bo miałem szansę na awans do A
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker pani sędzia ʕ ͡° ͡° ʔ jedna z naszego związku sddzoowskiefo jest już dosyć wysoko, i mam wrażenie że macie trochę lepiej na tych niższych szczeblach (pod względem kultury zawodników i trybun)

Ale fotorelacje też można fajnie robić, szczególnie jak się w jakimś śmiesznym czy satysfakcjonujacym momencie zdjęcie zrobi ((oo))

Chociaż ja sam nie lubię jak mi zdj robią.. Nie jestem fotogeniczny ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Big_Black_Clock miałem sytuację w której wielki piłkarz ligi okręgowej junior młodszy oskarżył mnie o korupcję xD bo przegrywali i to mocno xD

Dobrze że teraz i trenerzy będą dostawać kartki to będzie łatwiej opanować wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@Big_Black_Clock opisujesz w której minucie, zawodnik z którym numerem, imię i nazwisko, oraz dokładne jego słowa czyli np "w 63 minucie meczu zawodnik z nr 1 Jan Kowalski powiedział do sędziego następujące słowa, piszesz co dokładnie powiedział" i tyle

A co do kartek dla trenera to piszesz za co, wyzywanie, jakieś teksty itp. albo że np ktoś z ławki krzyczał coś do sędziego więc ukarales trenera z powodu braku możliwości zidentyfikowania tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeepDepresions: zawodnika wiem jak opisać, ale nie ma jeszcze (przynajmniej my nie mamy) załączników przystosowanych do osób funkcyjnych, więc zobaczymy jak to będzie z ich opisem, najwyżej tylko najwyższy rangą będzie często schodził do szatni
  • Odpowiedz
  • 0
@Big_Black_Clock wydaje mi się że kartki są do wpisania tam gdzie kartki dla zawodników, i żółta i czerwona, jedynie przy zawodach młodzieżowych do opisania że trener dostał czerwoną ale został na ławce ze względu na to że jest jedynym opiekunem

Chyba że będzie jakaś dodatkowa tabelka, nie wiem tego, narazie jeszcze nie muszę się tym martwić gdzie i co wpisywać bo narazie tylko PP i LO
  • Odpowiedz
@DeepDepresions: Kobiety mają też łatwiej, jeśli chodzi o awanse, można łatwo dostać się do sędziowania babskich lig i potem iść w górę. Niestety w moim podokręgu nie ma teraz żadnych dziewczyn, w ciągu ostatnich 10 lat sędziowały chyba trzy i wszystkie po jakimś czasie rezygnowały.

Chociaż ja sam nie lubię jak mi zdj robią.. Nie jestem fotogeniczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


To masz szczęście, że sędziujesz w
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker > To masz szczęście, że sędziujesz w innym ZPN, niż gdzie ja działam, lubię robić zdjęcia sędziom :D Kiedyś nawet współpracowałam jako foto z jednym branżowym portalem i udało mi się dzięki temu poznać kilku międzynarodowych sędziów.

To super, koledzy z mojego ZPN grali z marciniakiem na turnieju i pili ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma głowę z tego co słyszałem ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@DeepDepresions: Ja zacząłem już wczoraj sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co się dowiedziałem to kartki dla osób funkcyjnych wpisujemy normalnie tam gdzie kartki dla zawodników, a w Extranecie wpisujemy to w arkuszu dodatkowym. Powodzenia w nowym sezonie
  • Odpowiedz