Wpis z mikrobloga

Mirki wytlumaczcie mi ten nowy trend piwa 0%. Wyglada to ostatnio tak, ze reklamuja juz tylko takie. Tyle o ile moge jeszcze zrozumiec jakies smakowe na ochlode to #!$%@? zwykle piwo bezalkoholowe? Czemu wszystkie kompanie ida w zero? Multum sie tego zrobilo. Na prawde tyle ludzi je pije? Jesli tak to po #!$%@?? Juz lepiej lemoniade ¯_(ツ)_/¯

#kiciochpyta #piwo #zalesie
Gordoniasty - Mirki wytlumaczcie mi ten nowy trend piwa 0%. Wyglada to ostatnio tak, ...

źródło: comment_KKGYUa9PyUI3wp25dgbD7NGe00okE5Gv.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@supi: jesteś kolejną baba na tym portalu której wąskie horyzonty intelektualne nie są w stanie pojąć że można lubić smak piwa przy okazji nie blokując sobie innych możliwości życiowych alkoholem. To jest takie proste.
  • Odpowiedz
  • 0
@steemm no nie rozumiem, bo nie lubię, tak mi się napisało potocznie. Co nie znaczy, że nie dopuszczam, że ktoś może lubić albo sobie tego nie wyobrażam albo że szkaluję ludzi, którzy piją XD nie róbcie z byle gówna absurdu XD myślałam, że jeden taki wytknie mi ograniczenia umysłowe, bo wykop sirius biznes w końcu, ale jak widzę sporo lubi się kłócić o bzdety totalne
  • Odpowiedz
  • 0
@steemm tak, ale taka jest mowa potoczna. Można powiedzieć "nie rozumiem jak można nie lubić cyrków, to świetna zabawa" albo "nie rozumiem jak można lubić oglądanie tv". No to znaczy tyle, co ja nie lubię tego bardzo, a nie że nie rozumiem tak serio serio. Na prawdę muszę to tłumaczyć?
  • Odpowiedz
  • 0
@Whiteshadow: dotyczą ograniczenia. Poczytaj sobie dokładnie ustawę. Tam jest ograniczenie nawet pokazywania loga marki i czegokolwiek związanego z browarami. Zakazy promocji nie dotyczą tylko napojów alkoholowych ale wszystkiego związanego z firmami browarniczy mi. Dlatego masz np na billboardach piwa zero procent te czerwone ramki z uwagami by nie pić dużo. Zresztą teraz też nie ma reklamy Łomży 0% w tv przed 22. Trafisz co najwyżej na karmi ale tylko i wyłącznie
  • Odpowiedz
  • 0
@supi: jak piszesz że czegoś nie rozumiesz to znaczy że sobie czegoś nie wyobrażasz że może zaistnieć. Pisząc że nie rozumiesz jak inni mogą lubić piwo dokładnie mówisz innym że nie mieści ci się w głowie że to może im smakować. Jak widzisz nie tylko ja to tak rozumiem ale też inni co oznacza że po prostu to nie my źle zrozumieliśmy twoja wypowiedź ale to ty błędnie używasz słów
  • Odpowiedz