Wpis z mikrobloga

#lekarz #krakow #pytanie #ortopedia #chirurgia #stawy #lokiec

Siemka Mirki, pytanie czy ktoś był/leczył się u tej Pani ?

Lek. Sylwia Krzykawska

https://www.znanylekarz.pl/sylwia-krzykawska/ortopeda-chirurg/krakow

Z tego co widzę ma raczej pozytywne opinie, a szukam specjalisty do "zreperowania" swojej prawej ręki. W sumie nie wiem co mi jest tj. podejrzewam coś, bo boli w łokciu po zewnętrznej stronie w zagłębieniu jak i w barku coś mi chrupocze/przeskakuje mało przyjemnie (pewno nic dobrego) (,).
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozabonzo: Drętwienia nie mam, ale przy napięciu mięśni blisko tego stawu czuje, że coś nienaturalnie się tam kurczy. Lewa ręka coś tam strzela w stawie, ale ogólnie nie ma tego problemu, stąd mam porównanie.
@CuckCuckKlan: lekarze na znanymlekarzu mają możliwość moderacji komentarzy (jak by ktoś się nie domyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)). tak tylko mówię, nic nie sugeruję, ale zwróć uwagę że prawie każdy lekarz ma 100-200 pozytywnych i max 5-10 neutralnych/negatywnych ocen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybeczka: Uhm, u mnie prawdopodobnie zapalwnia przyczepów mięśni w łokciu i kij wie co w barku (,). Niby sterydami można to zaleczyć, ale sterydów się ostatnio nażarłem za cały rok ( +6kg na wadze (°° ), ale rozważam zabieg chirurgiczny lub/i zastrzyki z osocza. Półśrodki mnie nie interesują ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@CuckCuckKlan: od kiedy 30 pękła to co chwila coś to z kolanem to z czymś innym. Przed kolanami miałem zapalenie kaletki maziowej łokcia teraz drugi łokieć ale nie kaletka a coś w środku tak jakby od wspierania na blacie jak klikam w myszkę komputera