Wpis z mikrobloga

  • 296
Jednak wykop nie jest taki zły

Przy ostatnim znalezisku o "młodym chłopaku, który pokazuje jak może wyglądać YT".
Napisałem taki komentarz.

Też robię normalny podróżniczy kontent jednak generalnie, każdy ma to gdzieś. Opowiadam o krajach, miastach czy zabytkach - słychać mnie normalnie (audio jest dobrej jakości) a kadry są ładne i klarowne. Jednak przez te wszystkie influacerki z gołymi dupami i click baity przebić się jest cholernie ciężko.

http://YouTube.com/budzetowyluksus


I się cholera zdziwiłem :D, bo dostałem mega pozytywny odzew. Jednak ten mój kanał "jest wartościowy", "jest fajny" oraz jest "dobrze prowadzony i montowany" - to nie jest moja opinia ( ͡º ͜ʖ͡º) to jest opinia Mirków i Mirabelek.

Ultra się ciesze, że jednak wpadło te 20 subow od obcych ludzi dążąc moją pasję zaufaniem.

#innvpodrozuje #chwalesie

*Losowa fotka z Wietnamu.
innv - Jednak wykop nie jest taki zły

Przy ostatnim znalezisku o "młodym chłopaku, k...

źródło: comment_P8v9C1vt2bfPf741QefHYmVofGwDBWcf.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Gieforit no właśnie to jest ten problem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja już wiem, że niektóre miniaturki są clickbaitowe i to za bardzo. No ale cóż... staram się unikać tego. (Tak wiem, że komentarz #pdk)

@k__d o Siemanko ( ͡ ͜ʖ ͡) jakoś powolutku się żyje na tej wsi, chcoiaz w kolejnym tygodniu 1mile od mojego mieszkania będzie grał Edd Sheeran xD
  • Odpowiedz