Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Kumpel ma taką sytuację. 21 lat, jego dziewczyna 19. Nie mieli żadnych precyzyjnych planów na przyszłość, po prostu chodzili z sobą, poznawali się. Jednak wpadli ok. 3 miesiące temu. No trudno, trzeba było zaplanować ślub. Wszystko zatem ustawili, ale 2 tygodnie temu okazało się, że płód obumarł. I kumpel ma dylemat. Dziewczyna naciska na ślub, robi histerie, rodzina też namawia "bo już wódka kupiona, lokal zarezerwowany, rodziny umówione". Jemu na dziewczynie zależy, ale nie był gotowy na ślub jeszcze. Zgodził się ze względu na sytuację (ciąża), ale teraz - nie wie, co robić.

PS. Ślub jest planowany w na początku września, zatem plusujących - zawołam i napiszę, co się wydarzyło.

Co powinien zrobić?

  • Wziąć ślub 23.2% (2153)
  • Odwołać ślub 76.8% (7112)

Oddanych głosów: 9265

  • 311
@gardan gdybyś był na naukach przedmałżeńskich wiedziałbyś że mam racje,. Nie robią tego na złość wiernym tylko właśnie po to by uniknąć małżeństw z przymusu. Poza tym przed ślubem kościelnym dużo się rozmawia z księdzem i wyszłoby że narzeczony robi to głównie z powodu ciąży i z pewnością ksiądz zasugerowalby przesunięcie ślubu jak gowniak się urodzi i choć odrobinę podrośnie.
@gardan:

Jednak wpadli ok. 3 miesiące temu. No trudno, trzeba było zaplanować ślub.


Wciąż nie pojmuję związku jednego z drugim. Ludzie są #!$%@?. W sumie jeśli ktoś wo 21 wieku zalicza wpadkę, to w sumie czemu dziwią mnie takie kroki :D
@gardan: zdecydowanie odwołać i nie marnować sobie życia z facetem, który jest nieodpowiedzialny, niedojrzały i nie potrafi podejmować samodzielnych decyzji. Na szczęście dla niej, że tak się stało, jak się stało. Uciekłby przy najbliższej okazji, gdyby tylko pojawił się poważniejszy problem, bo ma siano w głowie i jej tak naprawdę nie kocha.
Dziewczyna naciska na ślub, robi histerie, rodzina też namawia "bo już wódka kupiona, lokal zarezerwowany, rodziny umówione".


@gardan: Ło #!$%@?, to co będzie po ślubie? Jakiś lekki border czy jak?
Tyle lat na Wykopie i nigdy nie miałem takiej sytuacji.


@gardan: To jest nas dwóch :D Ale jako, że nie umiem w te nowoczesne wynalazki mikro listy itp to bym zrobił tak:

Otworzył wszystkich pulsujących, zaznaczył wrzucił do office w kolumnę B, do kolumny A dodał @ a potem scalił formułą i wrzucił na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Barbarzyńsko
@gardan: Chłopie! Przyszły mężu! Rezygnuj. Wiem, że niby się ruchało to niby ślub i tak dalej. Ale Ty widzisz co się odpie...ala? Laska chce ślub. Ślub, ślub, ślub. Koniecznie. I tu nie chodzi wcale o "wstyd". Ona od początku chciała zaciążyć, od początku złapać takie chłopaka jak Ty! Specjalnie to wszystko, żeby mieć ustawione życie. Ona teraz zostanie wychowywać dziecki NIBY, Ty do roboty, ona już na żadne studia nie pójdzie,