Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Kumpel ma taką sytuację. 21 lat, jego dziewczyna 19. Nie mieli żadnych precyzyjnych planów na przyszłość, po prostu chodzili z sobą, poznawali się. Jednak wpadli ok. 3 miesiące temu. No trudno, trzeba było zaplanować ślub. Wszystko zatem ustawili, ale 2 tygodnie temu okazało się, że płód obumarł. I kumpel ma dylemat. Dziewczyna naciska na ślub, robi histerie, rodzina też namawia "bo już wódka kupiona, lokal zarezerwowany, rodziny umówione". Jemu na dziewczynie zależy, ale nie był gotowy na ślub jeszcze. Zgodził się ze względu na sytuację (ciąża), ale teraz - nie wie, co robić.

PS. Ślub jest planowany w na początku września, zatem plusujących - zawołam i napiszę, co się wydarzyło.

Co powinien zrobić?

  • Wziąć ślub 23.2% (2153)
  • Odwołać ślub 76.8% (7112)

Oddanych głosów: 9265

  • 311
@gardan brać ślub tylko że względu na dziecko xD po pierwsze to młody niestety musi dojrzeć i dorosnąć... Ale w tym wieku ma się wióry w głowie, więc skoro nie czuje, że to ta odpowiednia to niech zleje.
Zrobił błąd że zgodził się odrazu, wpadka i ślub to zazwyczaj źle się kończy. Ale jak już się zgodził to odwołanie jest bardzo nie fair i dodatkowo pogorszy stan dziewczyny. Rozsądniej będzie przełożyć bo prawdopodobnie i tak nic z tego nie będzie. Więc czas zrobi swoje a on będzie mial czyste sumienie.
@gardan: Sytuacja jest prosta: skoro i tak doszedł do wniosku, że może z nią wziąć ślub, to może i tyle. Dziecko było tylko zapalnikiem ale decyzja zawsze jest niezależna. Przecież nie musiał chcieć i mogli żyć ba tzw kocią łapę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buntro: aborcja? Byli na tyle dorośli żeby uprawiać seks po 3 miesiącach znajomości bez zabezpieczenia? Więc teraz trzeba ponieść tego konsekwencje. Dzieci w gimbazie wiedzą że z seksu czasami wynika ciąża szczególnie jak się nie użyje zabezpieczenia więc w takiej sytuacji trzeba odsunąć studia na bok, do pracy i utrzymać dziecko.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gimnazjumqqq: super nick, biedny chłopczyk zła dziewczyna przywiazala do łóżka i przez inseminacje zaplodnila się bo on biedny nie wiedział jak się dziecko robi. Ja mam radę dla ciebie. Nie bierz ślubu i nie marnuj życia żadnej dziewczynie bo jesteś gowniarz nie mężczyzna.