Wpis z mikrobloga

Mirki hiiiiilfeeeeeeeee #it

domain (moja) has exceeded the max defers and failures per hour (5/5(100%)) allowed. Message discarded


No #!$%@? moja domena jest z majne serwera i tylko garstka osób ma na nim majla, wszyscy na urlopie oprócz mnie. Wysłałam dzisiaj może 1-2 majla, próbuje trzeciego i szajseeeee

Co to się stanęło?

Spam nie bo w wysłanych są tylko moje wiadomości. Czy mogło się tak stać bo klienci bombardują skrzynkę szefa i ona odbija maile automatycznie, stąd ten limit przekroczony? XD

Pliska, full stack od poniedziałku na urlopie a ja już przeżyłam jedno padnięcie domeny, ja nie ch e znowu dzwonić urlopu psuć XDDD
  • 23
  • Odpowiedz
@Invisible22: wlasnie to mnie zastanawia ze ja ogólnie #!$%@? wiecej maili i nigdy takie cos sie nie #!$%@? a teraz nagle pierdut, az skrzynke sprawdzilam czy jakis wirus nie wlazl i nie robi flooda xD

Stad pomysl wlasnie, bo szef (full stack) ma zalozonego bounce (ze go nie ma) i jesli ktos go bombardowal to jego skrzynka odbijala jak #!$%@? i moze cos sie #!$%@?

Widzialam tez ze ludzie sie borykaja
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Autoreposnder powinien tak odpowiadać, że do 1 nadawcy wyślę tylko raz wiadomość. Każdy następny mail od tej samej osoby nie powinien powodować automatycznej odpowiedzi. Co innego, jak 100 różnych osób nagle napisało do niego.
A co do błędu - ile maili i czy do jednego odbiorcy było wysyłane? To serwer odbiorcy Cię bloknął. Wybacz, źle doczytałem.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Jak macie domenę, gdzie zarządzasz nią w cPanelu to rozwiązanie podają takie:
"You can modify the "Maximum Hourly Email by Domain Relayed" and "Maximum percentage of failed or deferred messages a domain may send per hour." values for an account via:

"WHM Home » Account Functions » Modify an Account""

Jak to cPanel to sprawdź i daj znać.
  • Odpowiedz