Wpis z mikrobloga

#priorityline #gearbest
Jak czekacie na paczkę za statusem "14 lipca BUD" to macie tutaj nowość jaką dostałem na PayPalu. Powinno wam też dać zwrot, bo są poinformowani przeze mnie o tej sytuacji, ale musicie zrobić spór na PayPal. Wołam tutaj @GearBest_Polska z zapytaniem - dlaczego masz taką nazwę? Jesteś oficjalnym przedstawicielem tej firmy czy jak i skąd miałeś te informacje 2 tygodnie temu, że paczki już się ruszają? :) Kto robi spór to po pierwsze pisać po polsku (bo czyta to polski oddział) i wspomnieć, że w trackingu DPD do tej pory nic nie ma, pokazuje tylko coś na tamtym 1tracking co oni podają i rzekomo mogą sami podawać tam statusy. Ich tracking zatrzymał się ponad miesiąc temu i to niemożliwe, żeby paczka tyle leżała na lotnisku. Zwrot powinien przyjść po równych 2 tygodniach, chyba, że GearBest wcześniej odpisze. Jak to była pierwsza wasza płatność przez PayPal to jednak polecam poczekać trochę dłużej, bo tak z automatu może wam zrobić "limiteda" i nic nie zrobicie z tym kontem. Niestety nie mogę załatwić, żeby wam wszystkim powracało na jutro, bo mają #!$%@? menadżera, który chce się pozbyć strat i to "PayPal musi ogarnąć", żeby winnych w firmie nie było.
AXYZE - #priorityline #gearbest 
Jak czekacie na paczkę za statusem "14 lipca BUD" t...

źródło: comment_D5O80rIeYuyGGoouPPB9wgiDYLESHepV.jpg

Pobierz
  • 57
@mepps: Niestety nic tak Ci nie ogarne, będziesz dostawał automatyczne regułki i potem zaproponują Ci troszkę punktów na osłodę. Dopiero po 60 dniach możesz o pełny zwrot pisać... Tak mają powiedziane z góry i tak muszą robić, próbowałem to ogarnąć, ale nikogo wysoko tam nie znam.
Czy jak zrobię spór to opłaca się zamówić od nowa telefon czy jest wysokie prawdopodobieństwo, że nie oddadzą kasy? Nie chce zostać z dwoma telefonami czy coś.
Chodzi o to, czy jak spór wejdzie w życie to od razu zablokują możliwość dosłania telefonu, czy w ciągu tych ok. 2 tygodni może on dojść zanim ktoś odpisze?
@Nomislaw: ja otworzyłem spór wczoraj i napisałem całą sytuację i dziś mi odpisali gearbest kolejna regułkę z czekaniem tym razem powymyslali że do 6 miesięcy sobie może paczka leżeć no ciekawe jakim prawem.... To się dziś WKU. I zmieniłem w roszczenie
Dzieki za zawolanie. Ja po weekendzie w takim razie tez zakladam spor. #!$%@? wole juz doplacic i z kraju zamowic niz pozniej nerwy sobie psuc... Ciekawe tylko ile trzeba bedzie czekac na zwrot kasy z paypala.
@anszua: axyze dostał już zwrot bo wysłał mi screena więc dlatego nie czekam nawet do deadline bo skoro on ma ta samą sytuację i już kasa powróciła to inni nie powinni mieć problemu z odzyskaniem kasy bo niby czemu PayPal miałby inaczej ogarnąć skoro chodzi o ten sam kontener itp
@anszua: napisz to w roszczeniu co napisał autor posta, który dostał zwrot a do paypala przyszło już kilka roszczeń z tą samą sprawą, więc wszystkim powinni zwrócić. A paczki z 9.07 z BUD się raczej magicznie po miesiącu nie ruszą.