Wpis z mikrobloga

Wracam z przedpremiery #onceuponatimehollywood. Doskonały artystyczny obraz zachodniego dekadentyzmu i kryzysu lat 60.Elementy westernu, thrillera, dokumentu i absurdu. Wszystko co najlepsze dla Tarentina. Największe zaskoczenie na samym końcu.

Bardzo ciekawe spojrzenie na "Rodzinę" Charlesa Mansona: ich zachowanie i filozofię. Oglądanie filmu było tym bardziej przyjemne, że jestem w trakcie 2 książek o zabójstwie na Cielo Drive "Helter Skelter" i "Manson"

Jednak jeżeli idziecie na ten film JEDYNIE ze względu na zobrazowanie wydarzenia z 6 sierpnia 1969r., to odradzam, bo się zawiedziecie :)
#film #filmy #kino #kryminalne #zbrodnia
Wiggum89 - Wracam z przedpremiery #OnceUponATimeHollywood. Doskonały artystyczny obra...

źródło: comment_ArYHtBH9zugbDOL0mzR4oxDlBcG6hEyq.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@ciemny_kolor owszem gadania jest sporo, lecz w tym gadaniu jest dużo "smaczków", odwołań do kultury. Tło często się zmienia i myślę, że ilość dialogów do danego tła /wydarzenia jest odpowiednio dopasowana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wiggum89: film mi się podobał, ale muszę go obejrzeć jeszcze raz, bo chyba czegoś w nim nie zrozumiałem... Ale nie będę pisać tutaj, żeby nie spoilerować
  • Odpowiedz