Wpis z mikrobloga

Jak podłe są kobiety?
A takie...
Wczorajsza zasłyszana rozmowa.
14-latka rozmawia z koleżanką przez telefon i łkając mówi, że chce mieszkać z ojcem.
4 lata temu rozwiedli się jej rodzice. Od tamtego momentu cała rodzina matki wraz z nią podawali jako powód, że ojciec bił matkę.
Wczoraj ojciec w końcu pokazał jej papiery rozwodowe, a tam powód rozwodu: ZDRADA WSPÓŁMAŁŻONKI!

Zapytała matki i ta w końcu potwierdziła, że to faktycznie z jej winy i żadnego bicia nie było.
A przez 4 lata wmawiali jej, jacy faceci są okropni, jaki to ojciec tyran. Ojciec milczał, żeby mała źle o matce nie myślała. A matka zamiast też milczeć, buntowała małą.

BONUS: ta sama matka znalazła sobie nowego kolesia, jakiś czas temu z którym się spotykała - Zbynia.
Zbynio wyjechał, więc umówiła się z kolejnym - Krzysiem.
Wraca Zbynio z wyjazdu i znajduje zegarek pod łóżkiem matki.
Mała była na tyle rozgarnięta, że powiedziała, że to jej.

No a dziś finalnie się okazało, kogo kryła.

#logikarozowychpaskow #truestory #codzienndawkamadek
  • 68
@luxkms78: Dokładnie na odwrót, im więcej detali tym większe prawdopodobieństwo, że historia jest zmyślona.

"Liars are extremely generous when it comes to giving you details. They’re trying to con you into believing them by overloading you with details."

Akurat uwierzę, że matka że szczegółami opowiadała córce przez telefon szczegóły swojego życia seksualnego xD historyjka pod wykopków pelikanów i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@somskia: moja matka mi i mojemu bratu wmawiała, że mój tata to złodziej i nas nie kocha. Oczywiście nie miało to miejsca. Dodatkowo pozbawiła go praw rodzicielskich i mogliśmy go widywać raz na dwa tygodnie. A i tak nie chcieliśmy, bo wmawiała nam takie gówno.
Bardzo na tym ucierpiał mój tata, który nas kocha. Teraz mam 25 lat, własną rodzinę i nie mogę zrozumieć jak można pozbawić dziecka ojca. A tata
@Akayari: strasznie przykro mi czytać takie rzeczy. Ja rozumiem, ze podczas rozstań jest irytacja i złość, ale odbieranie dziecku rodzica to jest po prostu obrzydlistwo. Mam nadzieje, ze już oki z tata i nadrabiacie stracony czas
Pomijam fakt stulejarskiego oddźwięku wypowiedzi, opierania się na z dupy przypadkach czy żałosnym podsłuchiwaniu, to czternastolatka nie jest kobietą. ¯_(ツ)_/¯


@biliard: ale przecież w tej historii to nie 14-latka jest podłą kobietą tylko jej matka xD pomijam czy historia prawdziwa, ale naucz się czytać ze zrozumieniem.