Wpis z mikrobloga

@Zorganizowany_chaos: Ale ile to trwa? Jedno dwa spotkania i już wiesz na czym stoisz zazwyczaj. Wiem ze niektórzy tworzą skomplikowany system wyparć i tak jadą dwa lata, ale to naprawdę widać czy dziewczyna chce w to wejść czy nie. Trzeba akceptować rzeczywistość taka jaka jest by nie mieć takich problemów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: Ja w wieku 15 lat zostałem sfriendzonowany, lecz wyciągnąłem wnioski i od tego czasu jestem potężnym, modnym dynamiczniakiem, a duper jak lodu, chociaż aktualnie w związku jestem.
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: Ja w wieku 15 lat zostałem sfriendzonowany, lecz wyciągnąłem wnioski i od tego czasu jestem potężnym, modnym dynamiczniakiem, a duper jak lodu, chociaż aktualnie w związku jestem.


@Matioz jakie to były wnioski i co na ich podstawie zacząłeś robić?
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: ja już się nie ładuje we friendzone, a ładowałem się z własnej winy, bo nie potrafiłem mówić wprost czego oczekuje, tylko myślałem, że jak będę różowej spermił i białorycerzył, to wskaźnik zasług #!$%@? po za skalę i różowa zobaczy jakim wspaniałym facetem jestem i że zasługuje na takiego dobrego jak ja... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz jak jakaś chce, żebym coś dla niej zrobił, to rzucam
  • Odpowiedz
@DJ_turboKoza: Głównym wnioskiem było to, ze nie można dziewczynom naskakiwać i raczej pozostawać obojętnym, ale zarazem nie być chamem. Umiejetność ironizowanie i cięty język pomaga. Jako ze zawsze mailem dynamiczne zainteresowania(kręcenie filmów, avangardowy rock, awangardowa sztuka, piłka nożna, podróżowanie), wiec wystarczylo stac się dusza towarzystwa i wykazywać cechy przywódcze. Wczesniej miałem w dupie ubiór, zorientowałem się wtedy, ze dobry kiks, rureczki i ogólnie ciekawa stylowa nie zaszkodzi. Teraz mam 26 lat,
  • Odpowiedz