Wpis z mikrobloga

MCDZBAN już się odgraża w komentarzach pod swoim najnowszym wpisem, że niedługo wysmaruje artykuł (jeszce dzisiaj) o niesłusznym jego zdaniem hejcie na Georgu przez powrutowcuw... Nie docierają do niego prośby, by tego nie robił, bo chcąc nie chcąc, jego blog stał się blogiem opiniotworczym i zaraz to podłpią onety wupety i inne i będzie gówno burza, jak ta lala..
Ten koleś jest już po prostu ślepy...
Nie widział, jak się u niego zmawiali na atakowanie spamem reddita, tolerował memy z gekonem i inne (nawet emotki wklejał zabawne), "Dżordż to beksa" w komentarzach to norma. Banuje ludzi, którzy ośmielają się mieć trochę inne zdanie i w skutek tego otoczył się ludźmi, którzy ślepo wierzą w jego racje i tym sposobem brnie w obłędzie...
Po przeczytaniu jego wpisu o "zagłaskaniu kotka" i komentarzy pod nim, tego o hejci obawiam się nie na żarty... Będzie grubo! Oby się jednak rozmyslił.

#f1 #powrutcontent #kubica
  • 24
  • Odpowiedz
@tonyready: Przeciez ja nikogo nie bronie. Sam napisalem w pierwszym komentarzu, ze nie zgadzam sie z jego opinia. Ale nie mam prawa zabraniac mu, zeby tak myslal. Nie rozumiem tego swietego oburzenia na jego slowa. Kiedy Mark Hughes slodzi powrutowcom, to jakos nikt nie drze szat, ze to niesprawiedliwe wobec innych.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, jak niby oczekujesz, że miał to wyliczyć? Przecież wiadomo, że to opinia, mocno subiektywna.


@barystoteles: Czyli krótko mówiąc opinia z dupy żeby jeszcze bardziej pogłaskać Russella, bo nie ma żadnych podstaw żeby twierdzić, że tak by było, albo nie było.

Po drugie, stosując twoją logikę wychodzi na to, że powrutowcy to ten sam gatunek ludzi co skrajni SJW - nie wolno triggerować. Może jeszcze safe space'y im stworzyć?


@
  • Odpowiedz
@barystoteles: Czyli krótko mówiąc opinia z dupy żeby jeszcze bardziej pogłaskać Russella, bo nie ma żadnych podstaw żeby twierdzić, że tak by było, albo nie było.


@some_ONE: To oczywiste, że to opinia a opinia nie podlega falsyfikowalności.

@barystoteles: Tak samo rozwijała się dyskusja i hejt na Russella. Na początku nikt go nie hejtował, no ale z czasem zaczął i on i dzbany Buxtonowskie wygadywać bzdury to się nasilało.


@
  • Odpowiedz
@barystoteles: Ale ja nikogo nie usprawiedliwiam i nie próbuje udowodnić kto zaczął a kto nie.
OP postawił tezę, że mcdzban swoimi opiniami nakręca hejt, to ja postawiłem taką samą, że Buxton swoimi też. I tyle.
  • Odpowiedz