Wpis z mikrobloga

@barystoteles Wiesz, ja bym jednak nie szufladkował go jako przecietniaka. Jeździł oboma bolidami z podobnymi czasami (chyba nawet miał lepsze któreś), poza tym nadal walczy o mistrzostwo f2 i może je zdobyć (z tego co się orientuję) George też przychodził jako mistrz f2 i gdyby Latifiemu się to udało w niczym nie byłby lepszy od Georga, a to że jest starszym kierowcą o Georga nie znaczy nic. Nie miał Mercedesa za plecami.
@Dezywontariusz: Bo też jest - w mojej opinii - kiepski. To tak jak zestawiać Hamiltona z Kovalainenem kilkanaście lat temu. Niby wiek podobny, niby obaj coś tam powygrywali w juniorach, a jednak kompletnie inna klasa zawodników i to było wiadomo już w momencie ich wejścia do F1. Moim zdaniem te wygranie F2 Latifiego w najgorszym sezonie od lat (pod względem stawki) nie jest jakimś dużym osiągnięciem i powodem do radości. Oczywiście
@barystoteles Wiesz, ja bym jednak nie szufladkował go jako przecietniaka. Jeździł oboma bolidami z podobnymi czasami (chyba nawet miał lepsze któreś), poza tym nadal walczy o mistrzostwo f2 i może je zdobyć (z tego co się orientuję) George też przychodził jako mistrz f2 i gdyby Latifiemu się to udało w niczym nie byłby lepszy od Georga, a to że jest starszym kierowcą o Georga nie znaczy nic. Nie miał Mercedesa za plecami.