Wpis z mikrobloga

  • 0
@jaceks653 no właśnie wtedy chciałem ale miałem inne rzeczy na głowie i uciekło mi to, a chciałbym kupić coś przed sezonem bo wypożyczanie sprzętu trochę mnie wkurza i na dłuższą metę jest nie opłacalne
  • Odpowiedz
  • 0
@Fasolek jeśli dobrze poczytałem to Allround głównie na razie na stoki, nie wiem na jakimś stopniu trudności się postawić ale instruktor powiedział mi że więcej na razie więcej mnie na razie nie nauczy i że mam ćwiczyć normalna jazdę, a jak będą nówki w jakiejś ciekawej cenie to na pewno musiał bym się porządnie zastanowić.
  • Odpowiedz
@Kiritsugu1155: kup używane. Za 500 zł kupisz całkiem fajne deski do jazdy na kilka sezonów. Trochę tez zależy czy spędzasz na Gorce cały dzień czy kilka godzin No i trochę zależy jak lubisz jeździć długim czy krótkim skrętem po hopkach czy po sztruksie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 0
@Fasolek ogólnie to jak mnie wciągnie to cały dzień jeżdżę i jest mi mało, na razie jeżdżę długim skrętem a czy tu czy tak to u mnie na razie jak wiatr zawieje i co wpadnie do głowy to próbuje.

A lepiej poczekać z zakupem do początku sezonu po za sezonem też mogę śmiało coś kupić?
  • Odpowiedz
  • 0
@Fasolek poszukałem i szukam czegoś w długości 160 do 180, i chciałem przeznaczyć tak około 500 stówek na narty chyba że będzie coś naprawdę warte uwagi co starczy mi na jakiś czas, a znalazłem kilka ofert które mnie interesują ogólnie szukałem blisko siebie, bo chciał bym je najpierw obejrzeć a nie brać w ciemno.
Oto one :
atomic vintage
nordica Fire
K2
rossingold demo
rossingold hero
atomic vantage olx
I jeszcze wpadło
  • Odpowiedz
@Kiritsugu1155: To za długich szukasz. 170 max moim zdaniem. A najlepiej 160-165 cm ten head warty uwagi. Ma dość fajny promień skrętu jak na 170 cm. W fajnym stanie ze zdjęć. Jak masz możliwość skocz go obejrzeć bo jest w ciekawej cenie.
  • Odpowiedz