Wpis z mikrobloga

@MondryPajonk: widać oglądasz tylko miniaturki i tytuły. Wiadomo, że większość contentu jest dość normiczna, ale czuć, że Pewd nie zapomniał o korzeniach. Zawsze przemyci jakiś trochę bardziej edgy meme, albo podzieli się trochę kontrowersyjną opinią na jakiś temat. To nadal jest człowiek internetu. Ale wiadomo, jest popularny to już nie jest edgy i fajny xD xD xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
@master4342: też myślałem nad wpisem ale patrząc na szambo które się wylewa tutaj to wiedziałem żeby darować XD wracajcie do swoich kabarecików, BEKSów, Naruciaków i innych szkrabów xd "kto to w ogóle ogląda", no tak około 10-15mln osób dziennie xdd?
  • Odpowiedz
  • 245
@MondryPajonk myślę, że jego fenomen opiera się o to jaki jest. To taki typowy ziomek. Normalny gość któremu na siłę próbowano zniszczyć kanał pitoleniem o rasizmie itp. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Pewdiepie ma dość normicki humor. Ale niczego innego bym się nie spodziewał po największym kanale na YT. Mimo to uwielbiam go oglądać, bo Felix jest po prostu bardzo mądrym człowiekiem. Gdyby nie on w życiu bym nie przeczytał mojej obecnie ulubionej książki. Także dzięki niemu zrewidowałem mój światopogląd w pewnych sprawach. Ale oczywiście najłatwiej oceniać go po jednym lub dwóch obejrzanych filmikach.
  • Odpowiedz
Nie oglądałem żadnego jego filmu, ale kilka razy widziałem dramy, że ktoś kopiuje jego pomysły, więc rozumiem, że jest trendsetterem. 100 milionów subskrypcji też robi duże wrażenie, także czapki z głów. Nawet jeżeli nagrywa jakieś durne filmiki to tylko świadczy o jego odbiorcach, a nie o nim.
  • Odpowiedz