Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, rozdzielam dwa posty i to nie jest jeszcze post rozbiórkowy a propozycja do rozbiórki:
Jest opcja nad którą się zastanawiam by dołożyć, ale nie mam ciśnienia.
Opcja jest tylko dlatego że wychodzi jedna z lepszych cen na flagowca od Memo:
MEMO African Leather możemy go mieć po ~8,20zł/ml. Było by jeszcze taniej ale niestety Euro teraz pikuje w górę. Nie mniej jednakdo rozebrania 200ml. Jeśli nie będzie chętnych na powiedzmy 175ml, to nie wrzucam tego do rozbiórki.
Dlatego ten osobny post i zapytanie, chcecie ? to deklarujcie żebyśmy wiedzieli czy ma to sens.
#perfumy
SnoobDuog - Słuchajcie, rozdzielam dwa posty i to nie jest jeszcze post rozbiórkowy a...

źródło: comment_H3wFaGfAcUgs3Q8GKcbtJBlCC9TEX069.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@ZnubionekFan:

Ale najpierw oświadczenie: Idąc w ślady @dradziak postanowiłem zakończyć tę chorobę jaką jest kupowanie coraz to nowych dekantów, kolejnych i kolejnych flakonów. Będę tęsknił (σ ͜ʖσ)


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@corka_mirka @ZnubionekFan
Tzn. ja chcę naprostować tylko pewne sprawy, że ja robię przerwę do połowy września jak zapowiadałem i potem robię jesienne odlewanie ze swoich flakonów. Polecam ten stan, za niedługo miesiąc minie bez kupowania perfum ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@corka_mirka
Mirabelko...niestworzone rzeczy!
W końcu mogę iść do Lidla i kupić sobie jak człowiek czypsiki, bułeczki, owoce...ja się gubię tam :(
A najgorsze jest to, że muszę ciągle półkę z X-Boltem omijać...:(
  • Odpowiedz