Wpis z mikrobloga

Trochę mnie rozbawia takie walczenie z chorymi zmianami w Cyberpunk.

Przecież świat ma pokazać zgniliznę moralną i dystopię gdzie zamiast latać na Księżyc i eksplorować kosmos ludzie będą zmieniali swoje narządy płciowe dla zabawy.

Gracz będzie albo Wiedźminem tego świata, człowiekiem walczącym o ideały albo będzie musiał dokonywać trudnych wyborów typu kompromisy z nieugiętymi korporacjami.

Rak tego świata, więc z jednej strony dlaczego nie miałoby być tam wszystkiego tego co chce lgbt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej zaś po co walczą? Żeby w grze która pokazuje dystopię i upadek, gdzie ludzie z trudem przeżywają jeden dzień można było zmienić płeć? Ależ proszę bardzo, najlepiej jakby to było obok jakichś slumsów i narkomanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedni kopią sobie dół a drudzy im przeszkadzają, CDPR od dawna ma specyficzne, libertariańskie podejście do tych spraw. Jasne, że uważają na delikatne sprawy bo są firmą, ale dlaczego akurat w tej sytuacji mielibyśmy zatrzymywać SJW? Ja wręcz ich zapraszam do ingerencji. Niech "Nowy Wspaniały Świat" stanie się faktem ( ͡ ͜ʖ ͡)

#cyberpunk2077 #heheszki #bekazlewactwa #bekazlgbt #gry
  • 47
  • Odpowiedz
Zabawne jak często ludzie powołują się na tę książkę ewidentnie jej nie czytając


@Tarec: A mam Ci spoilerować co nasz główny bohater robił po latarni morskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tej całej afery


@Variv: widać ewidentnie
to dlaczego środowiska tęczowe tak się podniecały że nie ma transów i innych zboków w tej grze?
im wolno? a normalnym ludziom nie wolno?
to jest właśnie clou
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: jakby grę ocenzurowali, bo się lewacy o coś plują, to by i mnie #!$%@?. Jak dodają feature, by sobie pograć drag quennem, transem, pedziem czy mutantem popromiennym, to tylko plus, bo to kolejny feature. To nie jest Kingdom Come Deliverance, gdzie dodanie murzynów albo Battlefield, gdzie kobiety z US walczące w oddziałach liniowych psuły by imersję. To jest świat, gdzie styl jest wszystkim, #!$%@? czy w dobrym guście czy nie,
  • Odpowiedz