Wpis z mikrobloga

Trochę mnie rozbawia takie walczenie z chorymi zmianami w Cyberpunk.

Przecież świat ma pokazać zgniliznę moralną i dystopię gdzie zamiast latać na Księżyc i eksplorować kosmos ludzie będą zmieniali swoje narządy płciowe dla zabawy.

Gracz będzie albo Wiedźminem tego świata, człowiekiem walczącym o ideały albo będzie musiał dokonywać trudnych wyborów typu kompromisy z nieugiętymi korporacjami.

Rak tego świata, więc z jednej strony dlaczego nie miałoby być tam wszystkiego tego co chce lgbt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej zaś po co walczą? Żeby w grze która pokazuje dystopię i upadek, gdzie ludzie z trudem przeżywają jeden dzień można było zmienić płeć? Ależ proszę bardzo, najlepiej jakby to było obok jakichś slumsów i narkomanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedni kopią sobie dół a drudzy im przeszkadzają, CDPR od dawna ma specyficzne, libertariańskie podejście do tych spraw. Jasne, że uważają na delikatne sprawy bo są firmą, ale dlaczego akurat w tej sytuacji mielibyśmy zatrzymywać SJW? Ja wręcz ich zapraszam do ingerencji. Niech "Nowy Wspaniały Świat" stanie się faktem ( ͡ ͜ʖ ͡)

#cyberpunk2077 #heheszki #bekazlewactwa #bekazlgbt #gry
  • 47
  • Odpowiedz
co? xd moze w 3 czesci gry troche tak ale nigdzie indziej sobie nie przypominam zeby jego motywacja bylo ratowanie swiata


@aleroc: Nie musiała to być motywacja, on po prostu pojawiał się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie jak klasyczny archetyp bohatera
  • Odpowiedz
Wiedźmini to mutanty i są wytykani palcami, Czarodziejki są wyzywane od lesb i pogardzane, elfy i krasnoludy są mordowane w pogromach.


@Kozajsza: Sugerujesz, że konflikt w Wiedźminie jest jednostronny. Dobre mniejszości, magowie i nieludzie vs ci źli ludzie, rasiści i ksenofobowie, a sprawa nie jest taka czarno-biała. Elfy i krasnoludy w komandach scoia'tael też dopuścili się wielu zbrodni i mordowali niewinnych ludzi. A w wojnie byli po stronie Nilfgaardu, czyli, no,
  • Odpowiedz
@aleroc: Lel, masę razy ingerował w ratowanie mikro-świata tj. świata jednej osoby, wioski czy rodziny lub makro-świata w momencie obrony przed Czarnymi w Wiedźminie 2. A wycinanie Wiedźmina 3 bo nie pasuje do narracji o ratowaniu świata? No trochę słabo szanowny Panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qp0CuPNRMKmrws9b9TFSORu1vHF1APLb,w400.jpg To ta jest gra co to pozjeżdża tylko po lewicy i jeszcze może jest hołdem dla tradycyjnych wartości? Zaraz się dowiemy, ze cyberpunk to jest tak naprawdę manifest rodem od theodore kaczyńskiczego, że trzeba żyć w lesie i wyrzucić pc oknem.

Obawiam się, że obraz jest trochę inny i cyberpunk to raczej taki koktajl Mołotowa w każdą z grup, która ma większy wpływ na społeczeństwo. Dość powiedzieć, że to
  • Odpowiedz
To ta jest gra co to pozjeżdża tylko po lewicy i jeszcze może jest hołdem dla tradycyjnych wartości? Zaraz się dowiemy, ze cyberpunk to jest tak naprawdę manifest rodem od theodore kaczyńskiczego, że trzeba żyć w lesie i wyrzucić pc oknem.


@elswyr78: Jak postmodernizm to całym sobą.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: na pewno geralt nie jest achetypem postaci bohatera, ratuje swiat troche przy okazji wybierajac mniejsze zlo
zgrywa troche cynika bo jednak cos tam sie w nim wewnatrz kotluje ale daleko mu do superherosa ktorego zadaniem jest zbawic swiat
  • Odpowiedz
zgrywa troche cynika bo jednak cos tam sie w nim wewnatrz kotluje ale daleko mu do superherosa ktorego zadaniem jest zbawic swiat


@aleroc: Twoje zdanie, masz do niego prawo, ja uważam inaczej
  • Odpowiedz
Ale piękne fikołki robisz żeby odwrócić wszystko do góry nogami. xD


@MichalLachim: Ale jakie fikołki? Jest to dystopia? Jest. Mamy tam degeneratów i walki gangów? Mamy

Przyszedłeś znowu robić syf w komentarzach czy o co Ci chodzi? xD
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Mamy, tylko nie sądzę, żeby redzi mieli na myśli degenerację, tylko czasy gdzie zmiana takich "rzeczy" jest łatwa. Gdyby to była gra w której pokazuje się idealny świat i gdyby pozwolono tam na takie rzeczy, to uważałbyś, że transseksualizm jest czymś moralnie dobrym? xD

I robienie gównoburzy w sytuacji gdzie nadal można nadal grać normalnym facetem (męski model + dźwięk) pokazuje, że prawaki to też snowflakes.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: a ja głupi myślałem że to gra o kulturze punkowej przeniesionej w przyszłość, czy też może dzisiejsza lewica też propaguje punk tylko ja o tym nie wiem... jak to jest?
  • Odpowiedz