Wpis z mikrobloga

Ktoś może skreślić pozycję w wykopkowym bingo: właśnie zakończyłem swój #zwiazki z różowym który trwał od 4 lat. O co poszło? Oczywiście o seks.
Ja naprawdę nie wiem gdzie te mityczne różowe dla ,których seks jest przyjemnością, a nie jak w moim przypadku karą. Czy dla was naprawdę stosunek raz w tygodniu to jakieś wyzwanie?

Nie zmuszałem jej do oralu, bo wiem że nie każda to lubi, spoko. Do analu zresztą podobnie. Nie zmuszałem do tabletek, bo wiem że może #!$%@?ć gospodarkę hormonalną, spoko guma też dla ludzi. Zawsze zapewniałem jej dyskrecję i komfort jeśli chodzi o miejsce. Niestety, dla niej to za mało. Żeby jeszcze ten seks był tego wart, ale nie - #p0lka witaminka leży jak kłoda i ,,ciosaj mnie". Jakikolwiek angaż? Przejęcie inicjatywy? Zainicjowanie stosunku? XD no chyba nie.

Nie jestem stary, bo mam 23 lata ale nie jestem też 16-letnim gówniarzem, żeby się parzyć jak dziki w zagajniku, zdaje sobie sprawę że seks jest ważny i spaja dwoje ludzi, widzę to po moich rodzicach, znajomych etc. Tam gdzie seks - tam więzi są mocniejsze.

Jedno zostaje bez zmian - dalej będę musiał się sam zadowalać.

#zalesie i chyba trochę #przegryw
Pobierz BetonowyMakaron - Ktoś może skreślić pozycję w wykopkowym bingo: właśnie zakończyłem ...
źródło: comment_rkWjWAjHrdADFFox9G30tLcUQM5SWo44.jpg
  • 114
@sralpies: No to równie dobrze problem mógł dopiero nadejść. U mnie też się to pojawiło jakoś po 3 latach dopiero, wcześniej było zajebiście. Apogeum które już mi zaczęło na serio przeszkadzać pojawiło się jakoś w 4 roku właśnie dopiero. Przez pierwsze lata związek opiera się w dużej mierze na seksie i jeśli w tej strefie nie idzie to wiadomo, że związek spalony, więc wiadomo że w pierwszym roku to się z
@Ld93: nie przesadzaj. Przy 2-3 partnerce w normalnym związku to już po 3-5 miesiąch opada ta pierwsza fascynacja seksem z nową dziurką. 4 lata to kawał czasu, wydaje mi się. Ale ok, tutaj w sumie oboje możemy mieć racje. Ile ludzi tyle sytuacji i zachowań.
Dodam tylko jeszcze, że u kobiet piguły mogą powodować spadek libido. Miałem problem z jedną dziewczyną przez chwilę, miała niskie libido, odstawiła piguły anty i odpalił
@BetonowyMakaron nie zgodze sie z innymi,ze to tylko Twoja wina. Moim zdaniem jej tez powinno zalezec na super seksie, nie powinna jedynie na niego czekac az Ty jej to zaoferujesz. Seks w zwiazku jest MEGA wazny i nawet jesli nie ma sie ochoty na sam seks to kurcze... jest tyle mozliwosci aby przyjemnie spedzic czas we dwoje... oral, pieszczoty itd. Dawanie przyjemnosci partnerowi to naprawde najbardziej zajebiste uczucie jakie znam, i uwazam,ze
nie tylko w sprawie seksu szedłem jej na rękę, w życiu codziennym również.


@BetonowyMakaron: Coś takiego nie ma prawa utrzymać się na dłuższą metę. Dojrzali ludzie powinni dochodzić do konsensusów, a nie kompromisów przechodząc przez różne sytuacje życiowe. Jeśli jedna strona wymusza, a druga jest uległa, to prędzej czy później doprowadzi to do jakiejś sytuacji patowej.