Wpis z mikrobloga

Jak żyć? A dokładniej jak parkować na miejscu X ? Sam mam miejsce parkingowe w miejscu Y (te na dole), prawie przy końcu garażu pod blokiem. I wtedy juz mam problem zaparkowac tylem. Dlatego myślę, że mogą być nieźle cyrki jakbym chciał zaparkować drugi samochód obok mojego przy ścianie.

#jakzyc #samochody #rozkminy #parkowanie

Cześć zakreskowana to ściany :)
adam-molik - Jak żyć? A dokładniej jak parkować na miejscu X ? Sam mam miejsce parkin...

źródło: comment_q2oipliETqnge216srLk65Tn6XU9j84f.jpg

Pobierz
  • 9
@adam-molik: Musisz po prostu mocno ściąć zakręt przy zderzaku auta Y i bez problemu powinieneś się zmieścić. Taka sama filozofia jak parkowanie na miejscu Y z tą różnicą że jeśli wyjedziesz za linię to przerysujesz zderzak xD
Oczywiście mowa o parkowaniu tyłem xD
@MojHonorToWiernosc: Zależy jak szerokie jest miejsce. Znam parkingi w Krakowie, gdzie tylko smartem albo maluchem miałbyś szansę się zmieścić wjeżdżając przodem.

Domyślam się, że parkując na miejscu Y OP podjeżdża do ściany i wjeżdża tyłem. Tak bym robił na jego miejscu
@adam-molik: Chyba za jakiś czas Ci napiszę, bo nabyłem takie miejsce przy ścianie i sam się zastanawiam jak się tam poruszać. Ostatki u dewelopera, "tanio", więc trzeba się teraz jakoś dostosować. Przodem wjadę, ale co dalej? Tyłem cały parking robić? Jeśli będą luki na innych miejscach to spokojnie gdzieś sobie obrócę i tyłem wjadę żeby później łatwo przodem wyjechać, ale jak będzie parking pełny to nie wiem. Daj znać jak tam