Wpis z mikrobloga

Oto i lista opowiadań, które wkrótce zostaną nagrane przez serwis audioteka.pl. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo się jaram faktem, że wśród autorów tychże, jest także i moje nazwisko, prawda?

Ale mówię. Bo jaram się tak, że słońce to przy mnie mała iskierka. Tak się jaram. Jaram się straszecznie!

REGUŁA NICZEGO - niebawem na audioteka.pl ;) A w samej liście znajdziecie parę ciekawych nazwisk, między innymi muzyków znanego choćby z #wiedzmin od #cdprojektred zespołu #percival ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wróżda - Maciej Szymczak
Szeptucha - Agnieszka Kwiatkowska
W czasie dodanym - Marta Krajewska
Cmentarzysko demonów - Piotr Ferens
Svantevit - Katarzyna Bromirska i Mikołaj Rybacki
Najwyższy czas, by naprawić swój błąd -Flora Woźnica
Reguła niczego - Michał Stonawski
Niezwykła kobieta -Dagmara Adwentowska
Powrót pradawnych - Piotr Ferens
Krew dla bogów - Maciej Szymczak
Pośród drzew - Sylwia Błach
Grad na was i burze -Dagmara Adwentowska
Głowa - Radosław Jarosiński
Na służbę bogu - Dagmara Adwentowska
Złota Tarcza - Maciej Szymczak
Rola przeznaczenia - Piotr Barej
Zwierciadło - Krzysztof Kaczyński
Cmentarnica - Piotr Ferens
Stacja - Mariusz Orzeł Wojteczek
Smętarz - Wojciech Mytnik
Efekt ćmy - Daniel H. Jaśko
Dziwożona - Wojciech Mytnik

Opka możecie przeczytać również sami w antologiach "Krew Zapomnianych Bogów", "Słowiańskie Koszmary" (tutaj moje), czy "Słowiański horror".

#audioteka #cedrikpisze #czytajzwykopem #audiobook #wygryw #chwalesie #slowianie #rodzimowierstwo #ksiazki
Cedrik - Oto i lista opowiadań, które wkrótce zostaną nagrane przez serwis audioteka....

źródło: comment_n9UTGDrHF5V2NHxLHKb3CKq0NFp0XO8j.jpg

Pobierz
  • 5
@rad_kop: Jeszcze w tworzeniu, będę się chwalił na #cedrikpisze jak tylko dostanę info jakieś - w sumie nie wiem nawet, który w kolejce jest mój tekst, nie sądzę, by był pierwszy, pewnie będą chcieli jako zajawkę wrzucić ludzi z Percivala (swoją drogą, fajne opko wysmażyli).