Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? Borówa. Pewnie zaraz zleci się tłum obrońców tego PRZESYMPATYCZNEGO KOMENTATORA, ale tego gościa się znieść nie da. Jak zwykle oczy ma w dupie. Za każdym razem, gdy na torze dzieje się cos ciekawego, on musi prowadzić swój monolog o dupie maryni. Pojedynek Pereza z Magnuessenem? Nie, co to kogo interesuje. Lepiej poopowiadam sobie coś, co nikogo nie interesuje, bo jestem wielki komentator z czasów kiedy Kubica odnosił sukcesy xD
Echh, szkoda, że TVP nie ma możliwości komentowania od początku, to bym sobie skakał między kanałami, by mieć jakieś porównanie #f1
  • 17
@posuck: już pożaliłeś się? Wszyscy wiemy o tym że Borówa nie jest idealnym komentatorem (ale takiego w Polsce w temacie F1 nie mamy, tu kibice F1 mogą pozazdrościć fanom żużla Tomka Dryły ) i dobrze znamy jego sposób komentowania ale ..... jest to swego rodzaju legenda, charakterystyczny głos i lepszego nie mamy A jak walczy Perez z Magnussenem to przecież widać co tu jest do gadania ;) ? .
@revlayup: Niech się chociaż nie #!$%@?, kiedy Sokół ma coś do powiedzenia. Wygląda to tak - Borówa gada swoje przez 3 minuty, po czym Sokół się na chwilę wtrąca i gdy ten stary dziad w końcu złapie oddech, to wchodzi Sokołowi w zdanie i znowu #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@posuck: a mnie #!$%@? polski styl komentowania ktory prezentuje op - w dowolnym sporcie. Leci pilka nozna i komentatorzy albo #!$%@? nieistotnymi statystykami albo wypowiadaja nazwizka pilkarza ktory dostal podanie. Po co to, przeciez widze, ze jest 'akcja' czy 'Pazdan - Glik - Pazdan - znow Glik'.

W f1 to samo, pojedynek srodka stawki to jedno, barwny komentarz to drugie. Po co mam miec lektora ktory czyta mi co sie dzieje
@posuck: żarty wiadomo, ale co poradzisz jak nie poradzisz możemy ponarzekać , ale lepszego i tak nie mamy. Bo jak komentują ci dwaj młodzi z eleven mimo że osobiście nic do nich nei mam to znowu ja zasypiam...I uważam że pozbycie się Borówy to byłą by duża strata....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@posuck: Przy calej sympatii dla Borowczyka, strasznie mnie wkurza jak stara sie nadrobic swoj brak wiedzy w f1 wiedzą z rajdow.
Dobrze ze w duecie jest Mikolaj :D
@posuck: No boro tez mnie wczoraj #!$%@?, jak zaczął gadać, że team faworyzuje vettela bo zjechał pierwszy do pitstopu, gdzie było od razu wiadomo, że te opony za #!$%@? nie wytrzymają i mercedes + leclrec go pod koniec wyścigu pocisną. Dokładnie to samo mercedes zrobił z verstappenem na wegrzech i to co zrobił VER w austrii.