Wpis z mikrobloga

@BlazejPL: Tej no takiego głupoty to dawno nikt nie palnął. Co ciekawego dodaje snowfall? Tramwaje? Mass Transit tylko dodaje praktycznie pare nowych możliwości transportu i więcej dróg. Dodatkowe drogi można pobrać oczywiście z workshopu, a dodatkowe możliwości transportu nie są jakieś specjalnie fajne. Podstawowa kolej, metoro oraz autobusy mogą w łatwy sposób rozładować ruch. Jednym sensownym dodatkiem, który w ciekawy sposób zmienia mechanike gry przemysłu jest Industrial. Dzięki niemu możemy wkońcu
  • Odpowiedz
@AlShakal: Jeśli komuś szkoda 20 zł na dodatek który dodaje tramwaje, ogrzewanie, zimową scenerię lub nowe możliwości transportu .... sorki nie mamy o czym rozmawiać

Mam prawie wszystkie DLC (poza dwoma), modow, budynków itp ponad 500 z workshop, ale nie szkoda mi kasy bo mam nakręcone ponad 400 godzin i wiele wiele miast, projektów - tych udanych i mniej.(sam jestem autorem paru rzeczy w workshop i może też korzystasz z mojej
  • Odpowiedz
@BlazejPL: Według mnie w tej grze są dodatki ważne i ważniejsze. Oczywiście wszystkiego nie zastąpimy modami, bo to nie wykonawalne (No może poza dodatkiem Green Cities, który nic nie wnosi i ciekawsze rzeczy można z workshopa pobrać).

Nie uważam też, że 20zł za ten dodatek to wygórowana cena, ale uważam że to nie jest dodatek typu "must have". W pierwszej kolejności byłbym skłonny kupić dodatki, które zapewniają większy kontent w rozgrywce(Indu,
  • Odpowiedz