Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie podryw który kończy się powodzeniem w ten sposób?
-Chej porozmawiajmy o politydze
-ok
-sadzisz ze Andrzej Lepper został serio zamordowany przez seryjnego samobójcę?
- nie wiem ale możesz sprawdzić czy ciągnę lepiej niż lina na której został powieszony jak do mnie wpadniesz wieczorem
- będę o 21:37 bo mam autobus chwile wcześniej
-ok czekam mój polityczny seksiaku
XDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@push3k-pro raczej żadna różowa nie poleciłaby nieśmiałemu facetowi "napisz do nowej dziewczyny z klasy, a najlepiej do kilku".
Znajomości w szkole i w pracy są specyficzne. Żeby jakoś wyglądały, najpierw sprawdzamy czy dana osoba ma ochotę z nami gadać w realu, a dopiero potem ewentualnie przenosimy też na wirtual. No chyba że jesteśmy Chadem lub Stacy na samej górze łańcucha pokarmowego, wtedy zasady można łamać. Ten typ Chadem raczej nie jest.
  • Odpowiedz
@caslin: Wiesz jak to wygląda?
1. Mówią przegrywowi, żeby zrobił A.
2. Przegryw robi A.
3. Skutek odwrotny.
4. Ludzie tłumaczą przyegrywowi, że chodziło o zrobienie B, jakim cudem się nie domyślił, przecież to oczywiste.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Ile ludzi tyle opinii, a pytanie o kwestie międzyludzkie na wykopie to jak chodzenie po polu minowym. Społeczność wykopu jest na tyle ogromna, że trudno o jedną spójną radę. Strasznie mi żal typa, bo intencje miał dobre, ale chyba na długo odstraszył od siebie wszystkie różowe w klasie. Najchętniej bym się z nim zakumplowała i pomogła ogarnąć relacje z różowymi ()
  • Odpowiedz
Może chciał sprawdzić, która dziewczyna jest warta uwagi, bo również zna się na polityce? Niektóre osoby w liceum nie interesują się użytkami i wandalizmem, tylko polityką, ekonomią i innymi naukami... według Ciebie osoba taka jest spierdoxem?


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
99,2138% tych niby interesujących się polityką ekonomią i innymi naukami to kórwinoidy
kórwinoidy nie znają się na polityce


więc tak owszem jest

@2xTheTap__:
  • Odpowiedz