Wpis z mikrobloga

  • 218
Rzuciłem wyścigi uliczne i zostałem prywatnym kierowcą jednego z najbogatszych Polaków. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Będę jeżdził nowym BMW serii 7. Dostałem dziś kluczyki aby trochę zaznajomić się z autem. Nie pytajcie mnie kogo bedę woził i ile będę zarabiał, podpisałem klauzulę poufności. Jutro pierwszy kurs, rano zabieram dzieci mojego szefa i podrzucam je do szkoły. Auto jest niesamowite, z prowadzeniem nie bedzie problemu, mam doświadczenie z szybkimi samochodami, obawiam się trochę żony prezesa. To młoda dupa i strasznie się do mnie łasi. Nie chciałbym staracić takiej fuchy przez jakiś głupi romans.

#chwalesie #pokazauto #bmw #carboners #motoryzacja #pracbaza #sukces #bmw7
daeun - Rzuciłem wyścigi uliczne i zostałem prywatnym kierowcą jednego z najbogatszyc...

źródło: comment_pFwegeTYFe5CMXM6juA0fbs8WBVu8TZ0.jpg

Pobierz
  • 85
via Android
  • 37
Full opcja, z tyłu tablety multimedialne, także dzieciaczki mogą bez problemu oglądać youtube'a. Córka prezesa chodzi też do szkoły baletowej i gra na skrzypcach. Mam wozić ją na zajęcia i pilnować. W samochodzie jest także schowek i broń. Mam stosowne pozwolenia, jestem byłym żołnierzem Legii Cudzoziemskiej
daeun - Full opcja, z tyłu tablety multimedialne, także dzieciaczki mogą bez problemu...

źródło: comment_U6zOTbY87NI8NPE8bNGaOOP74mxNA0Uz.jpg

Pobierz
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.