Wpis z mikrobloga

@Ratelmidozer: to nie chodzi o bolszewizm tylko o to, że ci debile montujący małe blachy do samochodów do których nie muszą ich montować oświadczają nieprawdę

czyli nie wiem... wykroczenie? przestępstwo?

poza tym liczba małych blach jest ograniczona bo liczba kombinacji jest mniejsza więc takie działanie to działanie na szkodę ludzi którzy mają POWÓD do stosowania takich tablic
@Arachnofob: to niech Policja robi z tym porządek już kilka razy widziałem jak stali w korku za kimś z takimi tablicami i mieli #!$%@?, nie wiem niech zmienią prawo i urzędnik wydający zgodę niech żąda zdjęcia samochodu po zamocowaniu tablic ale na litość takie donosicielstwo jest poniżej godności i rozumu człowieka
@Arachnofob: paląc śmieciami i trując okolice szkodzi innym, mała tablica zamontowana przez cwaniaka nie! więc nie porównuj tych dwóch rzeczy a jak chcesz być taki przykładny to ciekawe czy dokonujesz zatrzymania obywatelskiego za każdym razem gdy widzisz że ktoś przechodzi na czerwonym świetle
paląc śmieciami i trując okolice szkodzi innym,


tu się zgadzam

mała tablica zamontowana przez cwaniaka nie!


w końcu wyczerpią kombinacje i ktoś kto serio będzie miał amerykańskie auto nie będzie mógł sobie takich założyć... serio to takie trudne do ogarnięcia jeżeli skutek nie jest natychmiastowy?

więc nie porównuj tych dwóch rzeczy a jak chcesz być taki przykładny to ciekawe czy dokonujesz zatrzymania obywatelskiego za każdym razem gdy widzisz że ktoś przechodzi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Arachnofob pomysl o tym że duża rejestracja może blokowac wlot powietrza. To auto potrzebuje dobrego chłodzenia.

@Megasuper: i sądzisz, że producent mając na uwadze potrzeby chłodzenia nie wziął pod uwagę obecności tablic rejestracyjnych na grillach takich aut? Nasze standardowe tablice rejestracyjne nie odbiegają znacząco rozmiarem od większości innych europejskich krajów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arachnofob: JJJJJJJJAAAAA PIERRRRRDDOOOLEEE MARIAAAAN JAKIS TYP MA MNIEJSZE BLACHY NA AUCIE PEWNIE Z PRYWATNYCH UPODOBAŃ ESTETYCZNYCH I P O Ś W I A D C Z Y Ł N I E P R A W D Ę PAŃSTWU I TO JESZCZE TAKIEMU CO #!$%@? MA W OBYWATELI KWIIIIIIIIII JAK TAK MOZNA KWIIIII NIE STOSUJE SIE DO JAKICHŚ Z DUPY WYCIAGNIETYCH ZAPISKÓW W Z DUPY WZIĘTYM PRAWIE NAPISANYM PRZEZ Z DUPY WZIĘTĄ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arachnofob: człowieku chcesz donosić na ludzi za jakąś pierdołę, która w ogóle nie ma wpływu na Twoje czy innych życie, a mi wytykasz idiotyzm bo z Ciebie kpię. Twoja hipokryzja zaraz mi przez balkon wejdzie. Jak Ci się nie podoba, że tak ludzie robią to podejdź do właściciela samochodu i mu powiedz co o tym myslisz, może go przekonasz swoim szlachetnym byciem pionkiem w systemie albo załatw tę sprawę z państwem