Wpis z mikrobloga

  • 1
@zasadzka01 bo tak się składa że akurat zastanawiam się nad kupieniem sobie amerykańca takiego 200+ konnego chciałbym mieć tablice numer 50 lub 60 bo pewnie tyle by było w moim powiecie takich aut a okazuje się że niedługo zakres możliwości się skończy bo idioci łamią prawo i wykorzystują niepotrzebne im tablice
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Czej no. Czyli jeżeli producent czegokolwiek wypuszcza limitowaną edycję np samochodu, to idiotą są ci którzy kupują ten unikalny towar bo ich stać, bo chcą, wpisz dowolne, chociaż go nie potrzebują ? xDDD
Noooo widzę #fuckthelogic na pełnej #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@dolchus tylko że używanie małych tablic w autach w których nie są one potrzebne to wynik OSZUSTWA którego dokonali ich właściciele bo są one zrobione dla samochodów amerykańskich/japońskich gdzie nie ma MOŻLIWOŚCI zamontowania dużych tablic

Nie wiem, ale się wypowiem, co?
  • Odpowiedz
@Arachnofob: No faktycznie nie rozumiesz problemu a się wypowiadasz tu się zgodzę xDDD
Zastanów się chwilę gdzie leży źródło problemu.
Kto zadecydował o produkcji takich tablic przyzwalając na ich ograniczoną ilość?
Jak wygląda proces wydawania w/w tablic?
Lubisz #!$%@?ć niezależnie od przyczyny, tak cię widzę. #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Arachnofob Ja tam widzę z przodu tego auta które wrzuciłeś, że jest tak zabudowana ramka w której mieści się tablica, że nie wsadzisz szerokiej, więc gdzie gość oświadczył nieprawdę czy oszukał?
  • Odpowiedz
  • 0
@dolchus żeby otrzymać taką tablice trzeba oświadczyć że jej się potrzebuje bo wymaga tego konstrukcja auta

Jeżeli nieprawdziwe oświadczenie jest źródłem problemu to sam się zastanów gdzie ono tkwi xD
  • Odpowiedz
trzeba oświadczyć że jej się potrzebuje


@Arachnofob: To dlaczego nikt tego nie weryfikuje przed wydaniem takiej tablicy?
Jestem pewien że resort administracji wraz z resortem transportu czytają rozkminy i donosy od takich jak ty i się śmieją z tego jak polacy sobie skaczą do gardeł i #!$%@? jeden drugiego xDDDDD
  • Odpowiedz