Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: jak się jest dzikiem chadem 190+ to nie w każdym aucie jest wygodnie z przodu, ale siadanie samemu za sobą to już bez sensu. Nie wiem komu taki test się przydaje poza kimś kto wozi w aucie drużynę koszykarzy, skoro z tyłu najczęściej podróżują dzieci albo wrzuca się na szybko torbę z zakupami
  • Odpowiedz
ale siadanie samemu za sobą to już bez sensu.


@Atreyu: właśnie to miałem na myśli. Ja wśród całej rodziny i znajomych mam może ze dwóch ludzi powyżej 190cm i chyba żadnego dwumetrowca. Szanse, że miałbym wieźć co najmniej dwóch takich autem wynoszą coś w okolicy zera. Nie wiem jak to miałoby być dla kogoś kryterium przy zakupie auta xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 140
@JudzinStouner: @Atreyu: to jeden z bardziej sensownych testów bo masz punkt odniesienia. Jak masz mniej niż on(195) to wiesz ze będzie wygodnie. Ja mam 193 i takie testy są bardzo ważne. A z siadaniem za sobą to widać ale mniejsca zostawisz. Kiedyś w małym aucie gdy byłem kierowca już nikt nie mógł usiąść za mną.
To i tak lepsze niż jakiś dziennikarz go naśladowal mając 175 cm, kurde w każdym
  • Odpowiedz
Mógłbym nawet oglądać te jego filmy gdyby mówił szybciej. Wg mnie on opowiada te swoje przemyślenia tak wolno, że po minucie odechciewa mi się tego oglądać.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner normalnie. Ja 198 brat 189 ojciec 189. Jego rodzina pewnie też jest wysoka stąd taki test. Pozatym jak zmieszczą się dwie takie osoby za sobą to zmieści się każdy. To tak na logike
  • Odpowiedz
@lukaschels: Przecież on jak testował bmw 4 miał dużo miejsca z przodu i z tylu.
Kupiłem to auto i fakt miejsca sporo, ale z tylu nie wiem jak 2m się zmieści jak ja 188 mam problem z głowa w suficie. Wiec on tam musiał leżeć a nie siedzieć w aucie.
  • Odpowiedz
@mahalladamnit: obejrzyj, jak petryn ględzi, to docenisz zachara xD

choć u tego drugiego wkurzył mnie ostatnio lekceważący stosunek do swoich gości opowiadających o swoich autkach... ;<


@YBerion: czy jesteś moim multikontem? xD Uważam dokładnie to samo, a wielu znajomych ma całkiem odmienne zdanie
  • Odpowiedz