Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner a widzisz mój starszy i brat mają prawie 2 metry, czas jaki poświęca na sprawdzenie tego jest bardzo krótki w porównaniu z tym ile daje wyższym jak i rzuca perspektywę niższym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek: mhm, temat dosyć znany myślę tak 8-10 lat temu. Na forum Sierry gość miał taki problem, silnik po generalce nie łapie ciśnienia oleju, wszystko sprawdzone, to samo, a silnik cierpi. W ramach desperacji zmienił filtr na inną firmę, wszystko działa, ciśnienie jest. Na RF też ludzie mieli problemy, ogólnie puścili jakąś partię wadliwych filtrów, nie mieli najlepszej opinii jeszcze długo. Myślę że temat dawno zażegnany, mimo to tak jak pisałem,
  • Odpowiedz
@lukaschels zgodzę się z kolegą. Ja mam 187, moja żona 175. W Audi A4 jak jezdzi z tylu z małym synem ledwo mieści nogi. Zaczynajac z wyborem nowego auta, ustawiam przód pod siebie i siadam z tyłu. Jak mi jest wygodnie to i jej na 100% będzie :D
  • Odpowiedz
I tak głupszy jest test dwumetrowca xD


@JudzinStouner: Dlaczego? To jest jakaś realna miara przestronnosci auta. jak nie zda testu dwumetrowca to jest u mnie skreślone, bo przy 190 cm chcę mieć miejsca z zapasem, czyli tyle co dwumetrowiec na styk. Przed pasażerami też nie chcę się wstydzić ciasnotą
  • Odpowiedz