Wpis z mikrobloga

Mirki, będę w Barcelonie 24 września i chciałbym pójść na mecz FC Barcelona vs Villarreal, orientuje sie ktoś gdzie najlepiej kupić bilety i o czym istotnym trzeba wiedzieć żeby dostać się na mecz? To mój pierwszhy raz za granico ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#barcelona #pilkanozna #laliga
  • 12
@Kuna08: a bilety nie są imienne? możliwe że będę potrzebował 4 biletów, ale gdyby okazało się że jednak 2 to się odezwę ;-) powiedz proszę gdzie kupileś, albo gdzie najlepiej je dostać?
@packu nie wiem czy są imienne bo dostaje się je dopiero 3 dni przed meczem, kupiłem na stronie Barcelony miesiąc temu ale przenieśli datę z 25 na 24 września i mnie wydymali :( Te co ja kupiłem za 44 teraz chodzą za 64 euro i pewnie tuż przed meczem znowu w górę, to lepiej teraz kupuj
@packu na razie je wystawiłem na stronce zagranicznej, viagogo, jakbyś chciał to moglibyśmy na allegro czy gdziekolwiek, ale wtedy kiedy będę je miał, żeby nie było, że wałek :)
@packu ale jak kupisz na stronie Barcelony to też będziesz miał 3 dni przed, mógłbym wystawić po prostu na jakiejś stronce i byś kupił a bilety wtedy 3 dni.przed by doszły
@Kuna08: to chyba kupowałeś kilka miesięcy temu...normalnie zawsze miesiąc przed nie ma problemu żadnego...ale to wtedy też powinieneś mieć jakiegoś maila na to i bez problemu można z tego przedrukować bilet
@Kuna08: @Seee @packu bilet będzie 2 dni przed meczem jak przydzielą miejsca. Ogólnie można je albo wydrukować albo pobrać aplikację z której skanuje się potem na bramce kod QR. Myślę że nie ma znaczenia imię i nazwisko, przecież kupując np 2 bilety i tak podajesz tylko dane kupującego :)