Wpis z mikrobloga

Co wam powiem, to wam powiem. A powiem, że nie ma lepszego słuchowiska, niż Trylogia Husycka. Nie wiem, czy to zasługa świetnego materiału źródłowego, czy rozmachu z jakim nagrano to słuchowisko. Czy może niezliczonym kreacjom aktorskim (Henryk Talar jako Szarlej to pieprzone wyżyny kunsztu), ale chyba nigdy już nie powstanie nic tak dobrego. Słuchałem "Filary Ziemi" i złego słowa nie powiem, ale do Husytów to nie dostoi.
Szkoda.

#sapkowski #audiobook #trylogiahusycka
skrytek - Co wam powiem, to wam powiem. A powiem, że nie ma lepszego słuchowiska, niż...

źródło: comment_PEOszXPrbHHgO5HHseUScrY2beijZ4xL.jpg

Pobierz
  • 12
@skrytek: Do Trylogii Husyckiej pewnie daleko, ale jak szukasz jeszcze czegoś w podobnych klimatach, to spróbuj Korona śniegu i krwi Cherezińskiej. Tez powieść historyczna z drobnymi elementami fantastycznymi, równie świetna realizacja, ja dla mnie fajnie zapełniła lukę po idealnej Trylogii :) Niektórzy zarzucają kiczowatość Cherezińskiej, no ale i tak polecam, jak dla mnie trochę zbyt mało znana superprodukcja audio jak na przyjemność z jej słuchania :)
SnikerS89 - @skrytek: Do Trylogii Husyckiej pewnie daleko, ale jak szukasz jeszcze cz...